Kurtarılan dosyaların başında "_" işareti var

Abdullah_27

Hectopat
Daha fazla  
Agalar cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim kendime ait GTA San Andreas modum var gerçekten her modu kendi elimle işledim çok uğraştım bilgisayara format attım flash bellektede silinmişti sonradan veri kurtarma ile kurtardım ve dosyaların başı _ bu olmuş fotoğraf attım bunu düzeltme şansım var mıdır düzeltme şansım yoksa sıkıntı yok ben hepsini elimde düzeltirim. Sadece kolay yolu var mıdır diye konu açıyorum cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bi yolu yoksa sıkıntı kendi elimle yaparım
IMG_20210804_213914.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20210804_213912.jpg
    IMG_20210804_213912.jpg
    335,1 KB · Görüntüleme: 21
Çok sorun değil aslen bu "_" işareti.

Eğer, Recuva veya Minitool kullandıysan ondan olması lazım programı tahmin etmeye çalıştım.

Pek takılacak bir şey değil ama istersen değiştir.

Yeniden adlandırma ile.

Hangi programı kullandın ve hangi rehberi okudun?
Knk yeniden adlandıran programımı dedin ve gta sanı mini tool power diye bir programdan kurtardım
Çok sorun değil aslen bu "_" işareti.

Eğer, Recuva veya Minitool kullandıysan ondan olması lazım programı tahmin etmeye çalıştım.

Pek takılacak bir şey değil ama istersen değiştir.
Doğru knk minitool ile yaptım kolay yoldan düzeltme şansı varmıdır teşşekür ederim yirmiye yakın kurtarma Programı denedim olmadı recuva da olmadı minitool kurtarabildi sadece

PowerToys ile toplu isimlendirme yapılabilir.

Sağ olasın, bir deneyeceğim.
@Abdullah_27 o program PowerDataRecovery işte hocam biliyorum.

Programdan kaynaklıdır sizden değil.

Tek çözümü var düzenlemek veya bu iş için yapılan aracı programlara bakabilirsin.
Galiba sen çok iyi anlıyor bu işten, bana dosyaların eski adıyla bulabilecek bir program önerebilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı