Kurtarma bilgisi olmayan e-posta geri alınabilir mi?

aLoNe Drk

Centipat
Daha fazla  
Bir oyun hesabı alacağım ve merak ettiğim bir konu var. E postayı alıp kurtarma posta ve numarasını değiştirdikten sonra, eski sahibin hesabı geri alma ihtimali var mı?

Yani ben bir kere unutmuştum ve adamlar bayağı her detayına dikkat ediyorlar geçmişte yaptığın işlemleri şifreleri falan soruyorlar ama biliyorsa rahatlıkla alabilir

Yani ben bir kere unutmuştum ve adamlar bayağı her detayına dikkat ediyorlar geçmişte yaptığın işlemleri şifreleri falan soruyorlar ama biliyorsa rahatlıkla alabilir
Neyi biliyorsa?

İlk e-posta adresini ve ilk telefon numarasını biliyorsa alabilir Steam'den bahsediyorsanız eğer.
Hayır. E postanın alınmasından bahsediyorum. Gmail hesabının.

Hayır hocam alamaz, bu işlem sadece başka kurtarma yöntemi eklenmediyse işe yarıyor. Arkadaş kendi kurtarma e-postasını ve numarasını girerse direkt olarak bu iki seçenek sorulur kurtarma için. Ekstra bir işlem yapılmıyor.

Neyi biliyorsa?

Hayır. E postanın alınmasından bahsediyorum. Gmail hesabının.

Eskiden girdiği şifreyi falan doğru bilirse alma ihtimali var öyle bir sistem var çünkü.

Hayır hocam alamaz, bu işlem sadece başka kurtarma yöntemi eklenmediyse işe yarıyor. Arkadaş kendi kurtarma e-postasını ve numarasını girerse direkt olarak bu iki seçenek sorulur kurtarma için. Ekstra bir işlem yapılmıyor.

Pardon pardon evet orayı atlamışım.

Geri
Yukarı