Kurtarma ve EFI Bölümü Silinen Bilgisayara Format Atma

Kararlı

Hectopat
Selamlar @Recep Baltaş ve diğer forum görevlileri ve üyeleri. Bugün ben bilgisiyarımın çok ısınmasından ve BIOS diskine virüs girdiğinden şüphelendim.
16 GB RAM olan ve Core İ7 içeren bir işlemci durduk yere ısınması beni düşündürdü. Bende bilgisayara format USB belleğini taktım. Disk part'tan 2 diskim vardı. 7350 MB kurtarma diski, 935 GB normal disk. İkisini de disk parttan select yapıp clean yazdım. Tabi bunu USB ile bilgisayar onar > gelişmiş seçeneklerden yaptım fakat sonra bilgisayar krtitik hatası vardi. Sonrada yeniden başlatın dedi. Bende ordaki pencereyi kapatıp kurulum ekranıyla yükleyecektim Windows'u ve yeniden başlat düğmesine basmadan düğmesinden kapattım.
UEFI'den USB disk seçme ekranı gelmiyor. Direk BIOS'a yönlendiriyor. Hiçbir şey yapamıyorum. Disk fabrika ayarına döndü. Çalışan şey sadece BIOS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı