Kurtlar Vadisi izliyorum ve Instagram'da hep Kurtlar Vadisi çıkıyor

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen troll yorum yapmayın. Ben Kurtlar Vadisi izliyorum ve çoğu postta Kurtlar Vadisi var. Daha şimdi yorumlarda bile bir sürü KV ile ilgili yorum ve PP var. Hayır reklam olsa anlarım, videolar bir şekilde takip edilip reklamlara koyulur ama yorumlar ve postlar ne alaka? Bunu sistem değil kullanıcılar paylaşıyor. Nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen troll yorum yapmayın. Ben kurtlar vadisi izliyorum ve çoğu postta kurtlar vadisi var. Daha şimdi yorumlarda bile bir sürü kv ile ilgili yorum ve pp var. Hayır reklam olsa anlarım, videolar bir şekilde takip edilip reklamlara koyulur ama yorumlar ve postlar ne alaka? Bunu sistem değil kullanıcılar paylaşıyor. Nasıl oluyor?

Sizi dinliyorlar hocam yakında FBI basar evinize.

Bende Hepsiburada sitesinde anakart bakıyorum sonra YouTube'a giriyorum karşıma baktığım anakartın reklamı çıkıyor, hatta bir kere annemle konuşurken Siri bir anda bize cevap vermişti konuştuğumuz konu hakkında. :D

Gayet doğal? İzlediğin videolar arka planda işleniyor. Ortalama bir çizelge oluşturuluyor. @chfumut kullancısının izlediği videolar bunlar ve bunu sık sık izliyor vb. Karşına bununla ilgili reklamlar ve videolar çıkartıyorlar ki platformu daha aktif kullanmanı sağlıyorlar. Bunu hemen hemen her program ve şirket yapıyordur.
Örnek olarak;
1625478971575.png

Kurtlar Vadisi izleyince hesabınız Kurtlar Vadisine alakalı hesap oluyor. Yani ne yaparsanız onu görüyorsunuz keşfette. Sürekli tarih hesapları aratır tarih postları incelerseniz tarihi postlar çıkıyor. Futbol yaparsanız futbol.

Lütfen troll yorum yapmayın. Ben Kurtlar Vadisi izliyorum ve çoğu postta Kurtlar Vadisi var. Daha şimdi yorumlarda bile bir sürü KV ile ilgili yorum ve PP var. Hayır reklam olsa anlarım, videolar bir şekilde takip edilip reklamlara koyulur ama yorumlar ve postlar ne alaka? Bunu sistem değil kullanıcılar paylaşıyor. Nasıl oluyor?

Bende de aynı sorun var.

Geri
Yukarı