Kurtlar Vadisi'nin IMDb puanı

Yer
Bilmiyorum
Daha fazla  
Web'de biraz gezinirken IMDb'ye bakayım dedim ve aklıma geldi acaba kurtlar vadisi kaç puan aldı diye merak ettim, bakayım dedim ve biraz şaşırdım...

Ekran Görüntüsü (208).png

Ben daha yüksek puan almıştır diye düşünmüştüm, fakat 7.6 puan aldığını görünce şaşırdım. Çünkü kurtlar vadisi ülkemizde çok sevilen bir dizi, özellikle de ana teması, hikayesi, mafya ve derin devlet vs. gibi önemli ve politik konuları ele almış, işlemiş ve anlatmış bir dizi.

Bir de sinema filmine bakayım dedim...
Ekran Görüntüsü (209).png

Kurtlar Vadisi Irak'ın puanını da görünce yine şaşırdım, "allah allah nasıl olur?" dedim. Çünkü bu filmde ana tema, hikaye, dönemin siyasi boyutu ve politik olayları ile önemli bir film.

Sizce Kurtlar Vadisi'nin az da olsa düşük puan almasında siyasi, politik ve diğer sebepler olabilir mi?

Irak o kadar iyi değildi.
İzledim yani yok otele bomba falan.
Ne olduğu belirsiz bir bölge müdürü.

Orijinial dizi düşük almış sadece.

Irak o kadar iyi değildi.
İzledim yani yok otele bomba falan.
Ne olduğu belirsiz bir bölge müdürü.

Orijinial dizi düşük almış sadece.
Olabilir ama dönemin siyasi, politik vs. olaylarından dolayı bence biraz ciddi bir film. Erlik bu film ile ilgili bir video yapmıştı ama telif yiyince kurtlar vadisi ile ilgili videolarını sildi.

Olabilir ama dönemin siyasi, politik vs. olaylarından dolayı bence biraz ciddi bir film. Erlik bu film ile ilgili bir video yapmıştı ama telif yiyince kurtlar vadisi ile ilgili videolarını sildi.

Yok, Irak kimse kusura bakmasın ama fazla abartı.
Çuval olayına diplomatik olarak cevap vermekten acizler güya günü 2 filmle kurtacağını sandı.

Halk unutur ama, tarih unutmaz.

Yok, Irak kimse kusura bakmasın ama fazla abartı.
Çuval olayına diplomatik olarak cevap vermekten acizler güya günü 2 filmle kurtacağını sandı.

Halk unutur ama, tarih unutmaz.
Güncelleme: erlik ikinci bir kanal açtı orada kurtlar vadisi incelemeleri var ırak filminin incelemesi 40:40'tan itibaren başlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı