Kurulan Blogspot sitesinde logo gözükmeme sorunu

redcenter

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir blogspot sitesi açtım. Program filan indirme yapılabilen bir yer. Henüz 6-7 program indexledim siteye. Bir sorunum var, zamanla geçer dedim ama geçmiyor. Programın logosunun yanına açıklamayı koyunca, yazı sanki logonun üstüne geliyormuş gibi kesiyor. Yardımlarınız bekliyorum.
1.PNG
2.PNG

Kodlamasını siz yaptıysanız o bölümün kod düzenini görmem lazım. Siz yapmadıysanız da sitenin linkini paylaşmanız ve incelememiz lazım. Linki buradan paylaşın. Sorun çözüldüğünde mesajınızı raporlayıp linkin kaldırılmasını sağlarsınız.

@Wheeler Man kodlamayı ben yapmadım, yine de teşekkürler. Kod düzeni diyince aklıma geldi :sinsi:
Sorun çözüldü, Çözüm: Blogger kayıtlarına giriyoruz, post düzenleme kısmından HTML seçeneğini seçiyoruz. (Sol üstte) Ctrl+F ile arama çubuğunu açarak "<h2 style" diye aratıyoruz. Hemen sağında "background-color: white" yazıyor. "white" yazan yeri "transparan" yapıyoruz ve sorun çözülüyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı