Kurulum USB'si boş gözüküyor

2 kez denedim Boot etmeyi. PCI family Controller PXE ROM hatası geliyor ve ardından Windows açılıyor. Fotoğrafı net çekemedim. Hemen gidiyor hata.Eki Görüntüle 898955

Konuya bakarsanız Hackintosh olduğunu görürsünüz.

Onun çözümü ne biliyor musun başka bir USB'yi alıyorsun sitedeki EFI'yi indiriyorsun işlemcinin türüne göre Config'in ismini değiştiryorsunuz. Sonra kuruluma geçiyorsunuz. Farklı yönetmi de var. Bunun için Windows da EFI'yi Mount etmen gerekiyor USB EFI'sini. Orada gözükür ya da Hackintosh bir sistem varsa tak ona orada gözükür Config'ler falan.

Sistem kötü biliyorum. Ama uğraşmayı seviyorum. Dediğiniz yöntemi deneyeceğim. USB 8 GB bu arada.

Dediğimi yapın kesin sonuç alacaksınız. Çünkü imajda yanlışlık yapılmış USB için EFI gizli olarak gözükyor ama macOS bir sistemde direk gözüküyor. Nedeni ise içindeki bölümlerden biri Windows da gözükmüyor tabii yöntemleri var.

Dediğimi yapın kesin sonuç alacaksınız.
Deneyeceğim en yakın zamanda.
Şu makine için bu kadar uğraştığına değiyor mu sence?

İmajı 7zip ile açıp EFI klasörünü kopyalamayı deneyebilirsin.
Bu yöntem işe yaramadı.
Onun çözümü ne biliyor musun başka bir USB'yi alıyorsun sitedeki EFI'yi indiriyorsun işlemcinin türüne göre Config'in ismini değiştiryorsunuz. Sonra kuruluma geçiyorsunuz. Farklı yönetmi de var. Bunun için Windows da EFI'yi Mount etmen gerekiyor USB EFI'sini. Orada gözükür ya da Hackintosh bir sistem varsa tak ona orada gözükür Config'ler falan.
Sisteme uygun config dosyasını nasıl bulabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı