Kurutmalı çamaşır makinesi önerisi

MetalBond

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Çamaşır makinemiz bozulduğu için yeni bir makine alacağız. Tercihen kurutmalı bir çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz ama bugün bir bayi yetkilisi bu tür makinelerin çabuk bozuldugunu söylemiş babama. Boyle bir durum var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Çamaşır makinemiz bozulduğu için yeni bir makine alacağız. Tercihen kurutmalı bir çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz ama bugün bir bayi yetkilisi bu tür makinelerin çabuk bozuldugunu söylemiş babama. Boyle bir durum var mı?

LG'nin sorun çıkaracağını zannetmiyorum bizde bu model var 2 yıldır sorun çıkarmadı.

Ben de tahmin ettim ancak yine de sormak istedim. Kurutma performansları hakkında bilginiz var mı?
LG'nin sorun çıkaracağını zannetmiyorum bizde bu model var 2 yıldır sorun çıkarmadı.
Bütçe bu civarlarda. Biz de LG düşünüyoruz. Kurutma esnasında plastik koku yaptigini ve bunun kiyafatlere sindigini okudum. Rica etsem bir sorabilir misiniz? Boyle bir şey olmuş mu?

Bu benim bir süredir bakıp almayı düşündüğüm model. Kendi fiyat bandında yorumları en iyi olanı. Birkaç platformda uzun kullanıp memnuniyet belirtenler de olmuş.

Geri
Yukarı