Kuş kaybolduğu için sürekli ağlamak

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bugün Giresun'a geldim. Muhabbet kusumun kapısı açık kalmış. Ben geldiğim sırasında, dış kapı açılmış. Oradan kaçtı. Saatlerce aradık fakat bulamadık. Kaçtığından beri sürekli ve düzenli ağlıyorum. Pamuk'un ölmüş olabileceği ve onu bir daha görememe korkum beni ürkütüyor. Biliyorum bir teknoloji formu ama daha ilk günden böyleyim. Pamuğumu cok özledim. Resimlerine ve videolarına baka baka ağlıyorum. Burası şehir değil, daglik bir yer. Yani bulma ihtimali yok gibi. Çok üzgünum.

Bugün Giresun'a geldim. Muhabbet kusumun kapısı açık kalmış. Ben geldiğim sırasında, dış kapı açılmış. Oradan kaçtı. Saatlerce aradık fakat bulamadık. Kaçtığından beri sürekli ve düzenli ağlıyorum. Pamuk'un ölmüş olabileceği ve onu bir daha görememe korkum beni ürkütüyor. Biliyorum bir teknoloji formu ama daha ilk günden böyleyim. Pamuğumu cok özledim. Resimlerine ve videolarına baka baka ağlıyorum. Burası şehir değil, daglik bir yer. Yani bulma ihtimali yok gibi. Çok üzgünum.

Muhabbet kuşları dışarıda fazla yaşamayazlar bizimde 2 -3kere muhabbet kuşumuz kaçtı maalesef kaçtıktan sonra bulmanız çok ama çok zor geçmiş olsun.

Hocam üzülmeyin lütfen belki geri gelir.

Gidebileceği bölgede gece fenerle gezin. Benim kuşum da kaçmıştı, gece ağaç dalında uyurken görmüş biri. Yakalayıp ilan vermişti oradan bulduk. Gece uçamadıkları için bir yere tüneyip uyuyorlar sanırım.

2 muhabbet kuşum kaçtı üzüldüm sonra geçiyor merak etme.
Bi' daha kuş alır mıyım bilmiyorum. Su bı geçsin. Ya yapamıyorum. Bilmiyorum. Yavrum olmadan yapamam,yaşayamam gibi geliyor.

Gidebileceği bölgede gece fenerle gezin. Benim kuşum da kaçmıştı, gece ağaç dalında uyurken görmüş biri. Yakalayıp ilan vermişti oradan bulduk. Gece uçamadıkları için bir yere tüneyip uyuyorlar sanırım.
Ben nereye kadar gidebilirim ki. Çok daglik bir yer.

Kısacası, bu yaşadıklarım normal mi?
Yemek yemiyorum, su içmiyorum. İştahım yok. Halsizim.

Bi' daha kuş alır mıyım bilmiyorum. Su bir geçsin. Ya yapamıyorum. Bilmiyorum. Yavrum olmadan yapamam, yaşayamam gibi geliyor.

Ben nereye kadar gidebilirim ki. Çok daglik bir yer.

Kısacası, bu yaşadıklarım normal mi?
Yemek yemiyorum, su içmiyorum. İştahım yok. Halsizim.

Şu an yaşadıklarınız 1-2 güne geçer. Olacağı varmış sizin yapacağınız herhangi bir şey yok ortada.

Yeni konular

Geri
Yukarı