Kusur oranı ne anlama gelmektedir?

omersrn71

Hectopat
Yer
Dünya
Merhaba,

kazatespittutanağı.png

A'da ki araç bizim, B'deki araç karşının.
Ana yolda giderken ara yoldan sağına soluna bakmadan B'de ki araç ana yola çıkıyor, A, B'ye çarpıyor. (Kamera kayıtları var, polise sunulmuştu.)

Biraz Google üzerinden arama yaptım bu kusur oranını anlamadım. Şimdi burada kimi suçlu bulmuşlar?

Buna kim karar veriyor peki? Bilginiz var mı bu konuda? Ekspertiz mi karar veriyor? İtiraz et butonu çalışmıyor, nasıl edebilirim? Bilgisi olan varsa paylaşırsa mutlu olurum.

Buna kim karar veriyor peki? Bilginiz var mı bu konuda? Ekspertiz mi karar veriyor? İtiraz et butonu çalışmıyor, nasıl edebilirim? Bilgisi olan varsa paylaşırsa mutlu olurum.
Tutanağı kim tuttu? Çok olay yaşadım, tutanağı polis veya suçlu taraf tutarsa illa ki bir şeyi kafadan atıyor, suçlu siz bulunuyorsunuz.

Tutanağı kim tuttu? Çok olay yaşadım, tutanağı polis veya suçlu taraf tutarsa illa ki bir şeyi kafadan atıyor, suçlu siz bulunuyorsunuz.
Tutanağı polis tuttu. Ancak A aracının sahibinden ve B aracının sahibinden ayrı ayrı savunma tarzında bir yazı istemişler.

1617119705302.png

Eğer buna göre biz suçlu bulunuyorsak vay halimize. Adam yola fırlıyor, suçu bize atıyorlar, müthiş sistem gerçekten.

Geri
Yukarı