Kutulu Battlefield 4 Origin'den mi Online Oynanır?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Battlefield 4 hakkında 3 sorum var.

1. Bügün D&R'dan BF4 kutulu alacağım ancak bir sorum olacak. Ben bu oyunu kutulu aldıktan sonra Origin'den mi server browser yapacağım, yani serverlara gireceğim? Neden kutulu aldıgım halde Origin, Battlelog gibi internet siteleri üzerinden giriş yapacağım?
  2. Bir de ben şimdi normal BF4 satın aldıktan sonra ek olarak DLC'leri sonradan almak istiyorum ancak aldıktan sonra PC'de problem olup formatlayınca DLC'ler falan gitmez değil mi, problem cıkarmaz yani?
  3. Battlefield 4 ben kutulu aldıktan sonra bazı yerlerde eğer DLC kutulu tükenirse kutulu oyuna internet üzerinden indirme DLC ekleme şansım var mı? Problem olur mu?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar. Lütfen konuyu görüp fikri olan yazsın, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-Evet Battlelog üzerinden giriş yapacaksın.
2-DLC'leri sadece tekrar indirmen gerekebilir ama hiçbir zaman Origin'den silinmez.
3-Evet internet üzerinden DLC ekleme şansın var. Problem çıkarmaz.

1- Evet
2- Yedekleyip formattan sonra baştan yüklemen gerekiyor.
3- DLC'leri Origin'den alabilirsin. Ancak sen direk Premium al. DLC'ler çok pahalıya geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı