Kutulu veya Steam Call Of Duty AW

Hangi şekilde almalıyım ?

• Kutulu

• Steamden

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Kenanbgn

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinizin bayramı mübarek olsun . Bayramda topladığım parayla CoD : AW oyununu alacağım fakat steamden mi alsam yoksa vatan bilgisayardan kutulu mu alsam karar veremedim . Kutulu oyun 60 TL , Steam de ise 99 TL . Hangisini almalıyım ? Veya önereceğiniz başka multiplayer oyun var mı ?

Kendin diyiyorsun kutulusu 60 lira diye. Eğer Steam'da level kasma takıntın yoksa, kutulu alman mantıklı değil mi sence?

FarCry 3 falan almıştım kutulu onu uplayden kayıt ettirmiştim bunu bir yere kayıt ettirmeme gerek yok yani değil mi ?

Online oynamak için hesap açmanız gerekiyor. Kutunun içindeki kod ile resmi sitesinden hesap açarak online oynayabilirsiniz.

Eğer kutulu aldığında CD kırılırsa o zaman ne yapacaksın? Steam'den aldığın zaman sonsuza kadar sende kalır ve her yerde her şekilde indirebilirsin. Karar sana kalmış, bazen kutulu alınan yerlerde CD kırılınca yeni CD vermiyorlar, eğer CD'ye iyi bakarım dersen alabilirsin.

Yalnız CD çizilme veya kırılma ihtimalinin az olacağını ve de kota problemini ve yükleme süresini göz önünde almak gerekir. Açıkçası ben hala kutulu oyun tercih ediyorum. Sebebi ise belli adil kullanım kotası. Her ne kadar da indirme hızım yüksek olsa da "AKK" hala beni caydırıyor. Dijital versiyonunu kullandığım zamanlar; oyunun kutulu versiyonunu bulamıyorsam, oyunun fiyatı 15-20 lira ve üzeri fiyat avantajı varsa. Aksi halde Steam' da 30, kutulu versiyonu 40 liraysa ben kutulu versiyonunu tercih ediyorum.

Cd niye kırılsın ki durduk yere. Bende ps var hep cd li alıyorum. Benim de kutulu oyun takıntım var. Hiç bir şekilde çizmem cdlerimi. Zaten kırılması da zor :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı