Kutusu açılmamış iPhone 12 ne kadar eder?

Oktay Topraklı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında iPhone 12 elime geçecek inşallah. Bu telefonu hiç açmadan satsam kaçtan alırlar? Farkını ödeyerek 13 almak istiyorum da. Mantıksız mı olur?

Arkadaşlar yakında iPhone 12 elime geçecek inşallah. Bu telefonu hiç açmadan satsam kaçtan alırlar? Farkını ödeyerek 13 almak istiyorum da. Mantıksız mı olur?
Ben olsam satar, mis gibi Redmi Note 10 Pro alır, kalan parayı da cepte tutardım ama sen bilirsin ;)

En az 2-3 bin tl fazla ödersiniz ama emin değilim.

Elden satmak yerine bir telefoncu ile anlaşıp takas yapabilirsiniz. Cihazı verip üzerine fiyatta anlaşıp alabilirsiniz.
Telefoncular 2 taraftan da kar edebilmek için düşük fiyat veriyorlar. 2. Elde kaça satabilirim bilmiyorum. Normalde 1000 tl fark vardı 1500 e kadar çıkmayı düşünüyorum. Satış sitelerine bir fiyattan ekleyip bakacağım duruma göre bunu kullanırım.
Ben olsam satar, mis gibi Redmi Note 10 Pro alır, kalan parayı da cepte tutardım ama sen bilirsin ;)
Bir inceleyeceğim dediğiniz modeli de bakalım belki satar öyle birşey yaparız, teşekkürler :)

Telefoncular 2 taraftan da kar edebilmek için düşük fiyat veriyorlar. 2. Elde kaça satabilirim bilmiyorum. Normalde 1000 tl fark vardı 1500 e kadar çıkmayı düşünüyorum. Satış sitelerine bir fiyattan ekleyip bakacağım duruma göre bunu kullanırım.

Bir inceleyeceğim dediğiniz modeli de bakalım belki satar öyle birşey yaparız, teşekkürler :)
Normalde dediğim telefon çok iyi, özellikleri falan bayağı iyi ve uzun süredir kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim ama eğer illa ki iPhone istiyorum diyorsan bence yapabileceğin 2. en mantıklı hareket hiç satmamak. iPhone 12 de gâyet iyi bir telefon. Tabii ne yapmak istediğini vs bilmediğim için çok kesin konuşmak istemem ama bence o da seni tatmin edecektir. Aöa tabiiki 1. tavsiyem hâlâ Redmi Note 10 Pro. Hayırlısı olsun bakalım bize de haber edersin ne yapacağını ;))

Hala Redmi diyor :D
Hmm burada insanların fikirlerine en ufak şekilde saygı duymayan ve telefonlar hakkında kendini dünyanın en bilgili ve en elit insanı zannedip aşağılayıcı şekilde gülerek aslında kendini küçük düşüren ama bunun farkında olmayan bir Apple fanboyu var sanırım. Hoşgeldin dostum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı