Kutusuz işlemci nedir?

TSML

Hectopat
Daha fazla  
Sinerji.com'dan işlemci almaya karar verdim ama kutulu ve kutusuz olarak ayrı ayrı iki seçenek var. Bunların arasındaki fark nedir, kutusuz olunca soğutucu çıkmıyor mu?

Sinerji.com'dan işlemci almaya karar verdim ama kutulu ve kutusuz olarak ayrı ayrı iki seçenek var. Bunların arasındaki fark nedir, kutusuz olunca soğutucu çıkmıyor mu?

Bazılarında çıkıyor bazılarında çıkmıyor, çıkıyorsa özellikle belirtiyorlar diye biliyorum.

Kutusuz şu şekilde:
1626081596890.png

Kutulu şu şekilde:
1626081655350.png

İkisi de garantilidir sorun yok. Olay şu kutusuz geldiği zaman kargolama konusunda çok çok az yer kaplıyor ve maliyeti düşüyor. Kutulu aldığında yer kapladığından kargolama konusunda çok yer kaplıyor ve yurtdışından gelirken maliyeti arttırıyor.

Bazı firmalar soğutucuları ayrı yerlerden temin ederek ya da farklı soğutucular kullanarak maliyeti düşürüyor. Tamamen fiyatla alakalı.

Ben biosis üzerinden alışveriş yaptığım zaman hem soğutucu hem de kutulu almıştım (kutu siyah herhangi bir AMD yazısı yoktu). Soğutucu olup olmadığı sitede ürün detaylarında mutlaka yazıyordur son olarak herhangi bir kutu/ koruyucu bir şeye koymadan göndereceklerini sanmıyorum. Gösteriş meraklısı değilseniz kesinlikle tercih etmelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı