Çözüldü Kuveyt Türk banka hesabından Papara'ya nasıl para gönderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Plane

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba konuda gördüğünüz gibi banka hesabından Papara'ya para gönderme yapılıyor mu?

Çözüm
Papara uygulamasındaki Kuveyt Türk hesabına kendi hesabınızdan para transferi yapabilirsiniz. Şu anda yazılı olan hesabı paylaşıyorum ama ileride değişebilir. Sizin de kontrol etmenizi öneririm.

IBAN: TR440020500009420219800001
Açıklama: Papara numaranızı girmelisiniz.
Yanlış bilgi
Hocam, Papara'da bir IBAN olmadığı için para gönderme işi biraz zor. Eğer kartınız varsa Kuveyt Türk kartını Papara'ya ekleyip, Banka kartınızdan Papara hesabınıza para gönderebilirsiniz.

Artı -6 Eksi
Hocam, Papara'da bir IBAN olmadığı için para gönderme işi biraz zor. Eğer kartınız varsa Kuveyt Türk kartını Papara'ya ekleyip, Banka kartınızdan Papara hesabınıza para gönderebilirsiniz.

Kuvettürk kartım yok babamın bankasından Papara'ya para göndereceğim.

Papara uygulamasındaki Kuveyt Türk hesabına kendi hesabınızdan para transferi yapabilirsiniz. Şu anda yazılı olan hesabı paylaşıyorum ama ileride değişebilir. Sizin de kontrol etmenizi öneririm.

Kuveyt Türk IBAN’a ondan sonra oradaki açıklamaya Papara numarasını mı yazıyoruz?

Evet, öyle yapacaksınız. Babanızın banka hesabı ile sadece babanızın Papara hesabına yükleme yapabilirsiniz. Banka kartı ile kendi hesabınıza da yükleme yapabilirsiniz.

Babamın banka kartı var. Karttan yapılıyor mu Papara'ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı