Kuzenimin CS:GO'da hile açması

İşletim sistemi
Windows 11
Yer
İRLANDA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ : AMD R5 3500X
EKRAN KARTI : AMD RX5500XT 8GB OC THICC II PRO
ANAKART : GIGABYTE S2H V2
RAM : T-FORCE 8X2 3000MHZ
SSD : XPG M.2 500GB 3000MB/3200MB // JAMES DONKEY SATA 250GB
Meslek
İrlanda da dil öğrencisi
3 gün önce kuzenim PC'mde kendi hesabı ile oyuna girdi. Bugün ow de gördüm nereden anladın derseniz kendi yaptığım hareketi ve oynayış tarzımı gördüm. Map aynı oynayış aynı AFK kaldığım zaman aynı çocuğa verdiğim el belli. Yani kısaca mevlana açmış. Geçmişe baktım mevlana nasıl açılır hile nasıl yüklenir yazmış. 18 yaşında adamım böyle bir çocuk görmedim. Büyük ihtimal exe kullandı oyunu silip tekrar mı yüklemeliyim? Yoksa oyun dosyalarını doğrulasam yeter mi?

Hocam Anadolu yakasında oturuyor haftaya bir daha gelecek TW ile cinsel içerikli bir şey açacağım sonra annesini çağırıcam kaşmirin ailesi bu durumlara hiç taviz vermiyor temiz bir dayak yesin bir daha PC açmaz :D :D

Hocam X hanger dedi ama PC de öyle bir şey yok acaba virüs müydü sildi mi anlamadım bir de şu Config dizinini silin falan hiç anlamadım o nasıl yapılıyor biraz detaylı anlatırsan çok iyi olur.

Xhanger dedi hocam baktım da paralı bu ş**refsizin amacı ne çözemedim ya bu parayı nereden buldu nasıl aldı daha önceden var mıydı ağzından laf alamıyorum.

Eki Görüntüle 1220623

Yok hocam benim hesap değil kendi hesabı 4K saatlik hesap velede verilir mi?

Dostum 12 yaşında falan ama böyle işleri yapan çocuk TW yemez bence :D

Şanslıysan ban yemezsin. Ben açmıştım bir kere (1 el) yememiştim.

Tamam olayı çözdüm xhanger denen bir hileyi crackli yüklemiş malware 22 tane virüs buldu 1 saat içinde her şeyden kurtuldum başka uygulamalar yardımı ile tüm virüsleri kaldırdım ban yersede yesin benim korkum bu PC'den kendi hesabıma girdiğim için VAC benim hesabada ban atar mı Riot gibi.

Tamam olayı çözdüm xhanger denen bir hileyi crackli yüklemiş malware 22 tane virüs buldu 1 saat içinde her şeyden kurtuldum başka uygulamalar yardımı ile tüm virüsleri kaldırdım ban yersede yesin benim korkum bu PC'den kendi hesabıma girdiğim için VAC benim hesabada ban atar mı Riot gibi.
Kendi hesabında arkada virüs varken oynadıysan yiyebilirsin. Bir buçuk ay içinde ban yemezsen sıkıntı olmaz.

@SAYISALCI CİVCİV, bir kez hileyle giriş yapıldığında ne yazık ki kara listeye eklenirsin. Onun dışında YouTube'den FREE hile indirmiş, bu hileler VAC tarafından tespit edilmiş hileler oluyor. Geç de olsa ne yazık ki büyük ihtimalle banlanacaksın. Onun dışında bilgisayarını da tarat, virüs de yemişsindir.

3 gün önce kuzenim PC'mde kendi hesabı ile oyuna girdi. Bugün ow de gördüm nereden anladın derseniz kendi yaptığım hareketi ve oynayış tarzımı gördüm. Map aynı oynayış aynı AFK kaldığım zaman aynı çocuğa verdiğim el belli. Yani kısaca mevlana açmış. Geçmişe baktım mevlana nasıl açılır hile nasıl yüklenir yazmış. 18 yaşında adamım böyle bir çocuk görmedim. Büyük ihtimal exe kullandı oyunu silip tekrar mı yüklemeliyim? Yoksa oyun dosyalarını doğrulasam yeter mi?

Bedava hile ise yüksek ihtimalle virüs vardır en iyisi Bilgisayar'a format atmak.
Benim kuzenim aynısını bana yapsa kafasını kasanın içine sokarım temperli camı kırıp(!)

Ben olsam ağzına PSU soktuktan sonra yüksek voltaj vererek PSU'yu kafasında patlatırdım.

Hesaptaki cs skinlerini boşalt serisinden boşa gitmesin.
Dostum 12 yaşında falan ama böyle işleri yapan çocuk TW yemez bence :D
Hocam TW nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı