Kuzenimin CS:GO'da hile açması

İşletim sistemi
Windows 11
Yer
İRLANDA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ : AMD R5 3500X
EKRAN KARTI : AMD RX5500XT 8GB OC THICC II PRO
ANAKART : GIGABYTE S2H V2
RAM : T-FORCE 8X2 3000MHZ
SSD : XPG M.2 500GB 3000MB/3200MB // JAMES DONKEY SATA 250GB
Meslek
İrlanda da dil öğrencisi
3 gün önce kuzenim PC'mde kendi hesabı ile oyuna girdi. Bugün ow de gördüm nereden anladın derseniz kendi yaptığım hareketi ve oynayış tarzımı gördüm. Map aynı oynayış aynı AFK kaldığım zaman aynı çocuğa verdiğim el belli. Yani kısaca mevlana açmış. Geçmişe baktım mevlana nasıl açılır hile nasıl yüklenir yazmış. 18 yaşında adamım böyle bir çocuk görmedim. Büyük ihtimal exe kullandı oyunu silip tekrar mı yüklemeliyim? Yoksa oyun dosyalarını doğrulasam yeter mi?

Ah be canım kardeşim. Aynı durumdan ben de muzdaribim. Abimler bize oturmaya geldiklerinde yeğenin canı sıkılmasın diye oynamasına izin verdim. Hile kullanmaması için de anlaşmıştık. 98 senesinde okuldan kaçıp Half-Life oynamaya giderdik. O zamandan bu yana bir kere dahi hile açmadığım oyunda yeğen hile açtı diye VAC ban yedim. 10 senelik hesap gitti. Sağlık olsun deyip sineye çekiyorsun ama midene de bir şeyler oturuyor. Sana tavsiyem varsa envanterini başka bir hesaba alman. Overwatch a düştüysen ve güvenilirliğin mm de kırmızıya döndüyse geri dönüşün yok. Ben silip tekrar yükledim oyunu yine de ban yedim.

3 gün önce kuzenim PC'mde kendi hesabı ile oyuna girdi. Bugün ow de gördüm nereden anladın derseniz kendi yaptığım hareketi ve oynayış tarzımı gördüm. Map aynı oynayış aynı AFK kaldığım zaman aynı çocuğa verdiğim el belli. Yani kısaca mevlana açmış. Geçmişe baktım mevlana nasıl açılır hile nasıl yüklenir yazmış. 18 yaşında adamım böyle bir çocuk görmedim. Büyük ihtimal exe kullandı oyunu silip tekrar mı yüklemeliyim? Yoksa oyun dosyalarını doğrulasam yeter mi?

Kuzenini ringe davet edip ona Spear çekebilirsin :)

Kendini overwatchta gördün he. :D
Yalanı desteklesin diye öyle dedin herhalde nerden biliyorsun açtığını falan demesinler diye.

Senin pcde kuzeninin hesabı açık maça sen giriyorsun. Maç içinde pcden kalkıyorsun(koşarak uzaklaşıyorsun herhalde kuzeninin ne yaptığını görmediğine göre), kuzenin oyuna devam ediyor. Hemen hile indirip açıyor. Sonra tekrar pcye geliyorsun ve bu ara hiç overwatch yapmadım hadi biraz yapıyım diyorsun(Part time müfettiş gadget). Bir bakıyorsun senin rage atıp yarım bıraktığın maç. Kuzenin intikamını almak için spinbot açmış. Oysa ne çok şey sığdırmışsınız 40 dakikalık maça Kadir bey. Serin hikaye.

Kendini Overwatch'ta gördün he. :D
Yalanı desteklesin diye öyle dedin herhalde nereden biliyorsun açtığını falan demesinler diye.

Senin PC'de kuzeninin hesabı açık maça sen giriyorsun. Maç içinde PC'den kalkıyorsun(koşarak uzaklaşıyorsun herhalde kuzeninin ne yaptığını görmediğine göre), kuzenin oyuna devam ediyor. Hemen hile indirip açıyor. Sonra tekrar PC'ye geliyorsun ve bu ara hiç Overwatch yapmadım hadi biraz yapayım diyorsun(part time müfettiş gadget). Bir bakıyorsun senin rage atıp yarım bıraktığın maç. Kuzenin intikamını almak için spinbot açmış. Oysa ne çok şey sığdırmışsınız 40 dakikalık maça kadir bey. Serin hikaye.

Oo cümlelerim parça parça olduğu için birleştirememişsin hocam normaldir kitap okumayan insanlara göre. Kuzenim geldi ve kendi hesabını açtı bende içeri geçip amcalarım ile sohbet ettim ( 1 2 saat kadar) beni çağırdı baktığımda yanlış hatırlamıyorsam 5 0 ya da 6 0 yeniliyorlardı ben oynadım 2 3 el kazandım daha sonra içeri geri gittim ınsert'e basmak hiç aklıma gelmedi niye hile açsın ki ya da hileyi niye indirsin ki neyse sen okumayı çok bilmediğin için yazdıklarımı hiç anlamamışsın 3 gün önce yazısı var orada işte yazıyı attığım günde ow de gördüm o maçı onun hesabındaki ayarları değiştiriken AFK kaldığım zamanı görünce şok oldum zaten. Hadi yalan söyledim diyelim neden bende bilmiyorum niye böyle bir şey yapayım onu da bilmiyorum yani şimdi düşünüyorum düşünüyorum yok yani aklıma gelmiyor sen zamanında böyle yalanlar çok söylediğin için insanları da kendin gibi sanıyorsun ama çok yanılıyorsun hocam siz önce yazdıklarımı güzelce bir okuyun anlamazsanız ailenizden yardım alabilirsiniz :) sonra konuşalım sizinle.

Oo cümlelerim parça parça olduğu için birleştirememişsin hocam normaldir kitap okumayan insanlara göre. Kuzenim geldi ve kendi hesabını açtı bende içeri geçip amcalarım ile sohbet ettim ( 1 2 saat kadar) beni çağırdı baktığımda yanlış hatırlamıyorsam 5 0 ya da 6 0 yeniliyorlardı ben oynadım 2 3 el kazandım daha sonra içeri geri gittim ınsert'e basmak hiç aklıma gelmedi niye hile açsın ki ya da hileyi niye indirsin ki neyse sen okumayı çok bilmediğin için yazdıklarımı hiç anlamamışsın 3 gün önce yazısı var orada işte yazıyı attığım günde ow de gördüm o maçı onun hesabındaki ayarları değiştiriken AFK kaldığım zamanı görünce şok oldum zaten. Hadi yalan söyledim diyelim neden bende bilmiyorum niye böyle bir şey yapayım onu da bilmiyorum yani şimdi düşünüyorum düşünüyorum yok yani aklıma gelmiyor sen zamanında böyle yalanlar çok söylediğin için insanları da kendin gibi sanıyorsun ama çok yanılıyorsun hocam siz önce yazdıklarımı güzelce bir okuyun anlamazsanız ailenizden yardım alabilirsiniz :) sonra konuşalım sizinle.
Kitap okumaktan bahsettin gerçekten. Kitap okumayan halini merak ettim şimdi. :D
Sen iyi anlatıyorsun devam et lütfen dinliyorum ben seni.
Konu hakkındaki fikrim halen aynı tabii ki de.

Hocam Anadolu yakasında oturuyor haftaya bir daha gelecek TW ile cinsel içerikli bir şey açacağım sonra annesini çağırıcam kaşmirin ailesi bu durumlara hiç taviz vermiyor temiz bir dayak yesin bir daha PC açmaz :D :D

Hocam X hanger dedi ama PC de öyle bir şey yok acaba virüs müydü sildi mi anlamadım bir de şu Config dizinini silin falan hiç anlamadım o nasıl yapılıyor biraz detaylı anlatırsan çok iyi olur.

Xhanger dedi hocam baktım da paralı bu ş**refsizin amacı ne çözemedim ya bu parayı nereden buldu nasıl aldı daha önceden var mıydı ağzından laf alamıyorum.

Eki Görüntüle 1220623

Yok hocam benim hesap değil kendi hesabı 4K saatlik hesap velede verilir mi?

Geçmiş Olun hocam xhanger VAC be ow yedirtiyor.

Inserte basmak hiç aklıma gelmedi kısmında koptum. :)

Yedin mi dostum ?

Yeni konular

Geri
Yukarı