Kuzey Güney Dizisi Sansürsüz Nerede İzlenir?

Skip's

Hectopat
Kuzey güney dizisini sansürsüz nereden izliyebilirim acaba? Blu TV'de var, ama sansürsüz mü, bilmiyorum. Üyeliği olan biri yazabilir mi acaba?

Kuzey ve Güney dizisinde sansür uygulandığı hakkında iki şikayet bulunuyor ve henüz bu şikayetler çözülmemiş durumdadır.

Kendi destek sayfalarında da çoğu içeriğe sansür uygulamadıklarını belirtiyorlar ama kullanıcılar, belirttiğiniz dizide sansür olduğunu belirtiyorlar.
BluTV cesur ve özgürlükçü yaklaşımıyla içeriklere sansür uygulamamaktadır. İçeriğin sansürlenmiş bir şekilde dağıtıcı firma tarafından BluTV'ye verilmiş olmasından dolayı çok nadir de olsa sansürlenmiş içeriklerle karşılaşabilirsiniz.

İnternette başka kaynakları araştırdığımda ise (kaynak), sadece ikinci sezonunun sansürlü olduğunu öğrendim. İlk sezonu YouTube üzerinde izleyenler, sansür olmadığını belirtiyorlar. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama ilk sezonu izleyip, sansürün uygulanıp uygulanmadığını öğrenebilirsin.

Kuzey ve Güney dizisinde sansür uygulandığı hakkında iki şikayet bulunuyor ve henüz bu şikayetler çözülmemiş durumdadır.

Kendi destek sayfalarında da çoğu içeriğe sansür uygulamadıklarını belirtiyorlar ama kullanıcılar, belirttiğiniz dizide sansür olduğunu belirtiyorlar.

İnternette başka kaynakları araştırdığımda ise (kaynak), sadece ikinci sezonunun sansürlü olduğunu öğrendim. İlk sezonu YouTube üzerinde izleyenler, sansür olmadığını belirtiyorlar. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama ilk sezonu izleyip, sansürün uygulanıp uygulanmadığını öğrenebilirsin.
Teşekkürler ilk sezon galiba Kanal D kendi youtube kanalına kuzey güneyin tüm bölümlerini attıktan sonra diğer kuzey güney dizileri kaldırıldı sadece Kanal D nin kendi kanalında var ve o da sansürlü bana kalırsa saçmalık ama yapacak hiçbirşey yok

Youtube üzerine önceden sansürsüz hali yüklenmişti ve o şekilde izlemiştim. Sonradan kaldırıldı ve sadece BluTV yayın hakkını aldı. Şu an tekrardan Youtube'a yüklenmiş fakat sansürlü olarak. Dizinin zaten 10'da 9'u argo olduğu için bipleniyor ve seyir zevkinin içine ediliyor. Tekrar tekrar severek izlediğim bir dizi. Kıvanç'ın küfürleri insana stres attırıyor :)

Geri
Yukarı