KVK garanti açıklaması ne anlama geliyor?

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Monitörü 5 gün önce garantiye göndermiştim. Sabah farklı bir açıklama yazıyordu hatırlayamadım ama şimdi böyle bir şey yazıyor. Sizce ne anlama geliyor yapmam gereken bir şey var mı, bekleyeyim mi sadece?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    32,3 KB · Görüntüleme: 77
Telefonun şifresi varsa o. Yoksa da fatura falan. Teslim alan kişilerde 2 gram beyin olmadığı için teslim alırken sormama rağmen sorun değil dediler ama sonra senin bunu çalmadığını nereden bileceğiz deyip bu şekilde talep ettiler zamanında.

En iyisi arayıp sor sen.

Telefon olsa şifresini istiyor olabilirlerdi ama monitörde ne bilgisi isteyebilirler ki? Bence arayıp bir sorun.
Arızası ve iletişim bilgileri çıktı şeklinde içinde mevcut yani dediğiniz gibi ne bekliyor olabilirler diye düşünüyorum sadece WP hattı var oraya yazdım ama cevap alamadım. Şey olabilir mi sizce müşteriye sorulacak değişim mi tamir mi gibisinden o bekleniyor falan?
Açıklamadaki çağrı merkezini aramak yerine burada sormanın bir faydası olacağını sanmıyorum.

Arızası ve iletişim bilgileri çıktı şeklinde içinde mevcut yani dediğiniz gibi ne bekliyor olabilirler diye düşünüyorum sadece WP hattı var oraya yazdım ama cevap alamadım. Şey olabilir mi sizce müşteriye sorulacak değişim mi tamir mi gibisinden o bekleniyor falan?
Cihaza ait bilgiler diyor ama. Ya oradaki çalışan monitörü başka bir şey sanıyor ya da karışıklık oldu.

Büyük ihtimalle garanti kapsamı dışında bir işlem yapılacak ve ücret talep edecekler. Eskiden kendileri arayıp sorardı. Yaparız ama maliyeti şu kadar diye. Yine bu şekilde bir şey olabilir.

Büyük ihtimalle garanti kapsamı dışında bir işlem yapılacak ve ücret talep edecekler. Eskiden kendileri arayıp sorardı. Yaparız ama maliyeti şu kadar diye. Yine bu şekilde bir şey olabilir.
Ölü piksel var hocam kullanıcı hatası tarzı bir şey yoktu gönderirken yolda bir şey olsa kabul etmezlerdi heralde. Kırık filan ne bilim.

Geri
Yukarı