KVK garantsi nedir?

KVK garantisi KVK'nın distribütörlüğünü yaptığı telefon markalarından birisini aldığında bu telefonun KVK firması tarafından garanti altına alındığı işaret etmektedir KVK ile anlaşmalıdır yani.

Alacağım telefon hem Xiaomi Türkiye Garantili hem KVK garantili. Bu nasıl oluyor?
KVK bir kuruluş telefon tamir ve garanti üzerine en eski ve köklü kuruluşlardan birisidir benim aldığım Xiaomi cihazda Türkiye garantili diyordu KVK garantili geldi bir sorun yaşamazsınız çoğu yerde şubesi var diye biliyorum KVK nın ayrıca bu konuda aşırı iyi bir firmadır

KVK bir kuruluş telefon tamir ve garanti üzerine en eski ve köklü kuruluşlardan birisidir benim aldığım Xiaomi cihazda Türkiye Garantili diyordu KVK garantili geldi bir sorun yaşamazsınız çoğu yerde şubesi var diye biliyorum KVK'nın ayrıca bu konuda aşırı iyi bir firmadır.

KVK garantisi KVK'nın distribütörlüğünü yaptığı telefon markalarından birisini aldığında bu telefonun KVK firması tarafından garanti altına alındığı işaret etmektedir KVK ile anlaşmalıdır yani.

Sonuç olarak telefon KVK garantili olacak Xiaomi garantili değil değil mi?

Cihaz KVK garantili olmasa da ücret verip parça değişimi yapılıyor mu KVK'da?

Geri
Yukarı