KYK Burs Başvurusunun Reddedilmesi

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Resimde gördüğünüz gibi bana sınıf tekrarı yaptığım için verilmediği yazıyor. Ben 9. sınıfta tekrar yapmıştım.
Lisede sınıfta kalmanın böyle bir olayla alakası nedir?
Ben KYK'dan hiç burs alamaz mıyım?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıfta sınıf tekrarı yapıp bu sene kredi almaya hak kazanan tanıdıklarım var. Belki kredi de olsa herkese çıkma ihtimali olmadığından sana kredi çıkmamıştır ve çıkmama sebebini bu nedene bağlamışlardır.

9. sınıfta sınıf tekrarı yapıp bu sene kredi almaya hak kazanan tanıdıklarım var. Belki kredi de olsa herkese çıkma ihtimali olmadığından sana kredi çıkmamıştır ve çıkmama sebebini bu nedene bağlamışlardır.
Şuan hiç bir şey yapamaz mıyım?

Dilekçe göndermelisin. Çekilen fotoğraf ve ekran alıntısı bana ait değil. Facebook'taki bir sayfadan aldım. Bende aynı durumdayım dilekçeyi dün gönderdim. Elini çabuk tutmalısın sanırım bu ayın 31'ine kadar vaktin var.

12435866_1678759552370179_1325120506_n.jpg

Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Ziraat bankasındaki bayan şubat ayında bir daha burs başvurusu yapılacağını ve o zaman tekrar başvurmamı söyledi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı