KYK için internet önerisi

baliciyim

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, KYK 32 GB internet veriyor ama Google'a bile doğru dürüst girilmiyor. Ay bitecek 32 GB'lık kotadan sadece 1 GB harcamışım istesem de harcayamıyom.
Ucuz yollu kotalı / kotasız internet önerir misiniz? Superbox gibi bir şeyler arıyorum ama Superbox'un fiyatı çok fazla gereksiz pahalı.

Merhaba.
Türk Telekom Prime paketlerinden alıp ayda 30 liraya sınırsız YouTube paketini de alırsak iş görüyor.
Redbox, SuperBox falan bayağı tantanalı. Taahhütlü + yeni hat olmazsa çok pahalı.

Herkese merhaba, KYK 32 GB internet veriyor ama Google'a bile doğru dürüst girilmiyor. Ay bitecek 32 GB'lık kotadan sadece 1 GB harcamışım istesem de harcayamıyom.
Ucuz yollu kotalı / kotasız internet önerir misiniz? Superbox gibi bir şeyler arıyorum ama Superbox'un fiyatı çok fazla gereksiz pahalı.

Hocam eğer uzun süredir Türk Telekom kullanıcısı iseniz geçenlerde beni aramışlardı Türk Telekom Prime tarifesi için 10GB internete 35TL veriyorum şimdi fırsat gelebilir 20GB'lık.

Superbox, Redbox vs. gibi firmalar size çok pahalıya gelecektir ve taahhüt istedikleri için bence size zarar ettireceklerdir. Arkadaşların dediği gibi sınırsız YouTube, Twitch vs. gibi paketler var o paketleri kullanabilirsiniz size daha uygun gelecektir.

Geri
Yukarı