KYK İnterneti Erişim Kısıtlaması Kaldırma

mudi61

Decapat
KYK yurdunda kalıyorum. Tarayıcı üzerinden oynamış olduğum online bir oyun vardı. Fakat KYK Wifi'sinden son 1 aydır bağlanamıyorum oyuna. Oyun ana sayfası açılıyor ve sonrasında oyun serverına bağlanmıyor. Daha önceden Steam'dan CS GO oynayabiliyordum. Şu an kontrol ettim Steam'ı dahi açmıyor. Bu engellemeleri nasıl kaldırabilirim? Yardımcı olur musunuz?
KYK internetindeki erişim kısıtlamasını nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
MegasVPN adında Türk Programcıların yapmış olduğu bir program varmış. 2015 yılından bu yana bu filtrelemeyi aşan. Yetkilileri ile görüştüm. İlk defa engellemeye takıldıklarını ama yakında yeniden aşacaklarını söyldiler.
Yani aşmak mümkün. Ama hangi yolla?

Hocam nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir misiniz?
Hocam, linke basıp biraz alta inerseniz orda indirme linki var. Zaten Türk bir arkadaşımız hazırlamış. Açıklamalar falan Türkçe. Hatta Technopat'ta başlık açmış sanırım hazırlayan arkadaş.
Link: GoodByeDPI ve DNSCrypt GUI - Technopat Sosyal

Kısaca açıklamam gerekirse; yazılımını indirip klasöre çıkardıktan sonra isminde boşluk olmayan bir dizine atıyorsunuz.

Mesela "E:\Yeni Klasör\Programlar" değil,
"E:\YeniKlasör\Programlar"yada "E:\Yeni_Klasör\Programlar" şelinde bir yere.

Daha sonra "GoodByeDPI_GUI.exe" ile çalıştırıp başlat butonuna basmanız yeterli.

369450

Çalışırken böyle görünüyor.

İşiniz bittikten sonra durdur butonuna basıp programı kapatmanız yeterli olacaktır.

Hocam, linke basıp biraz alta inerseniz orda indirme linki var. Zaten Türk bir arkadaşımız hazırlamış. Açıklamalar falan Türkçe. Hatta Technopat'ta başlık açmış sanırım hazırlayan arkadaş.
Link: GoodByeDPI ve DNSCrypt GUI - Technopat Sosyal

Kısaca açıklamam gerekirse; yazılımını indirip klasöre çıkardıktan sonra isminde boşluk olmayan bir dizine atıyorsunuz.

Mesela "E:\Yeni Klasör\Programlar" değil,
"E:\YeniKlasör\Programlar"yada "E:\Yeni_Klasör\Programlar" şelinde bir yere.

Daha sonra "GoodByeDPI_GUI.exe" ile çalıştırıp başlat butonuna basmanız yeterli.

Eki Görüntüle 369450

Çalışırken böyle görünüyor.

İşiniz bittikten sonra durdur butonuna basıp programı kapatmanız yeterli olacaktır.
Sağolun hocam akşama deneyeceğim.

KYK Wifi ayarları geçen ay güncellenmiş. Bu ayarlar yüzünden bir sürü port kapatılmış. Önceden cloudflare vpn kullanıyordum. Dns sunucularına bağlanmıyor.
Spotify bile çalışmıyor.
Play Store güncelleme yaparken hata veriyor.

KYK Wifi ayarları geçen ay güncellenmiş. Bu ayarlar yüzünden bir sürü port kapatılmış. Önceden cloudflare vpn kullanıyordum. Dns sunucularına bağlanmıyor.
Spotify bile çalışmıyor.
Play Store güncelleme yaparken hata veriyor.
Doğru 1 ay önce memlekete gitmeden önce cs go oynuyordum.şimdi giremiyorum. yok mu bir çözümü şuan?

Geri
Yukarı