KYK Yurdunda Çevrimiçi Olarak Steam'a Nasıl Girilir?

Konuyu çözüme kavuşturmak için geri döndüm. Hotspot satın aldım ama Staem için fazla yavaş. Yani oyuna girerseniz ki denemedim aşırı yavaştı ama internete bağlanıyor hesabınız. Oyuna girersiniz ama oynatmaz. Megas VPN kullanan arkadaşım da aynı şeyi söyledi.

Çözüm olarak evet VPN ile girebiliyorsunuz. Ama yavaş olan internet VPN ile daha da yavaşladığı için amacınız oyun oynamaksa eğer ping yüzünden oynayamazsınız.

Arkadaşlar KYK interneti indirme hızı hepmizin evindeki indirme hızından hızlıdır belki. Bir filmi izleyemezdim 240p kalitede bile ama IDM ile dakikalar içinde indirip izleyebilirdim. Herkes de indirme yapınca internet ölüyor.

Yanı kısaca hiç bir VPN sizin o yavaş internetinizi hızlandırmıyor. Varsa da ben bilmiyorum. Yani girmek istediğiniz yere girseniz bile internet kötü olduğu için zaten istediğiniz şeyi yapamazsınız. Oyun oynayamazsınız ping aşırı yüksek olur.

Ben çözüm olarak eve çıktım. Evet arkadaşlar KYK da çevrimiçi Steam adresinize girmek için eve çıkın. Başka çözüm yok. :) Varsa da siz bu konu altında tartışabilirsiniz.

Yada oyuncuysanız oda arkadaşlarınızla taşınabilir internet alacaksınız. Bunu yapan arkadaşlarım var.

Asıl komik konuya değinmedim. Eve çıktım laptop açıp oyun oynamadım daha... Film, dizi, kitap ve araştırmalar ile vakit geçiriyorum. Oyuncu ruhum ölmüş.

Keşke Express VPN Premium alsaydınız. Memnun kalmazsanız paranızı bile geri ödüyorlar. O kadar yüzsüz ve iddialılar.

Kaldı ki çok başarılı bir servistir. Yani arzu ettiğiniz hızı alabiliyorsunuz.

Hotspot ne yazık ki VPN dünyasının en çok bilinen ve artık tahtından edilmiş bir yazılımı.

Asıl komik konuya değinmedim. Eve çıktım laptop açıp oyun oynamadım daha... Film, dizi, kitap ve araştırmalar ile vakit geçiriyorum. Oyuncu ruhum ölmüş.
:D Amacın hıza yoğunlaştığından asıl amacını unutmuşsun demekki :)

Keşke Express VPN Premium alsaydınız. Memnun kalmazsanız paranızı bile geri ödüyorlar. O kadar yüzsüz ve iddialılar.

Kaldı ki çok başarılı bir servistir. Yani arzu ettiğiniz hızı alabiliyorsunuz.

Hotspot ne yazık ki VPN dünyasının en çok bilinen ve artık tahtından edilmiş bir yazılımı.
Yanı kısaca hiç bir VPN sizin o yavaş internetinizi hızlandırmıyor.
Cevap burada. Var olmayan hızı bir VPN veya bir program geri getiremez :) Var olan hızı zaten hiçbir servis kullanmadan alırsınız. Engellemeler için VPN işe yarar diğerleri hıza etki etmez.

KYK yurdunda çevrimiçi olarak Steam hesabıma giremiyorum. Kimse giremiyor. KYK yurtlarının genel sorunu. Ben Dota oynayan birisiyim. Girip oynayamıyorum. Yurtta Lol oynayan ama yurtta giremeyen de insanlar var.

Buna bir çözüm var mı? Varsa o çözüm nedir?
Vereceğiniz çözüm güvenli mi? Steam hesabını tehlikeye atar mı?

İnternette VPN türü şeyler duydum ama benim yerim yurdum takıldığım forum belli. Her yere güvenmiyorum.

Sizlerin fikrini ve forumda güvendiğim yetkililerin onayını almak istedim.

-------------------------------------

Ama araştırdığım yerleri söylemem gerekirse link 1 ve link 2 içinde yer alan siteleri buldum.
Link 2 içinde olan şeyde oyunların simgeleri filan var Dota2 de var aralarında... Ama neyin ne olduğunu denilenlerin ne kadar doğru olduğunu ve hiç kullanmadığım için neyin nasıl olduğunu bilmiyorum. Sizlerden fikir almadan önce bende bir fikir eklemek istedim araştırdığım yerler ne kadar doğru diye...

--------------------------------------

@Murat5038 @Recep Baltaş

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Güvenmeyenler tıklamaya korkanlar için link içinde olanlar:

Link 1:
KYK yurtlarında online oyun oynama (Lol, Dota vs)
Link 2: Download

Ek bilgi: Zaten tıklayacağınız bağlantıya fareyi tuttuğunuzda internet tarayıcınızda sol altta hangi siteye gideceğiniz yazıyor.

Bende zamanında KYK yurtlarında kaldım. Sana önerim ''Hide Me'' adlı VPN programını indirmen. Biz bu VPN sayesinde dota2, lol rahatlıkla oynayabiliyorduk. Hesap açma ücretsiz, kota bittiği zaman tekrar başka bir mail açıp ücretsiz üye olabilirsin.

Hesap açma ücretsiz, kota bittiği zaman tekrar başka bir mail açıp ücretsiz üye olabilirsin.
Beleşçiliğe alışmış bizim millet. Ücretsiz diye açman gerekmiyor. Suistimal ettikçe bu ücretsizler hayatınızda olmayacak haberiniz olsun. Bu sözüm herkese.

Ben 1 sene boyunca ücretli kullandım ücretsize göre çok ekstra faydasını görmedim, adama gidip paralı al mı diyeyim şimdi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı