KYK Yurtları açıldı mı?

Sorun da şu ki yurdun numarası değişmiş o yüzden arayamıyorum :D o yüzden diğer şehirlerde açıldı ise bizim orası da açılmıştır gibisinden bir yorumları merak ettim. Bizim diğer arkadaşların yurdu da açılmış.

Sordum hepsi açıkmış ayrıca 1 gün önceden gelme olayı da kaldırılmış ve bundan dolayı ektra bir ücret ödemen lazımmış.

Sordum hepsi açıkmış ayrıca 1 gün önceden gelme olayı da kaldırılmış ve bundan dolayı ektra bir ücret ödemen lazımmış.
Okul açılmadan 1 gün önceden gidip çoğu yurtlarda konaklayabilirsiniz. O zaman açılmış oluyor.
Üniversite Pazartesi başlıyor dolayısıyla Pazar günü gitmem gerekiyor. 1.5 sene özel yurtta kaldığım için KYK sistemini bilmiyorum kaldığımız özel yurt her gün açıktı. Arkadaşın uyanık olduktan sonra istersen gecenin köründe gel yeter ki kapıyı açacak birisi olsun. :d Tabi Özel yurtta 8'den önce içeriye girip imza atmazsan ekstra ücret ödüyordun ve dışarı çıkmak için de sorumluluk kabul edip imza atıyordun gece 12'den önce gelmezsen o gün yurda giremiyordun :d çünkü parmak izi ile girildiği için 23:00'da kapanıyordu :D

1631980162391.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı