Kyrie 6 alınır mı?

peki 27.5 cm ayak için 42.5 numara iyi midir yoksa gidip denemelimiyim (1 yıla yakın onu kullanacağım)
1619382199462.png

Nike sitesinde böyle dostum. 42.5 dar gelebilir. Deneme imkanın varsa dene mutlaka.

Eki Görüntüle 992520
Nike sitesinde böyle dostum. 42.5 dar gelebilir. Deneme imkanın varsa dene mutlaka.

Hmm anladım. Bir de Nike sitesinde bir tık bedeni dar olduğu yazıyor ancak basket ayakkabıları bildiğim kadarıyla bir tık büyük olur. Diyelimki uygun olmadı o zaman Max bu fiyat bandında önerebileceğiniz ayakkabı var mıdır?

Hmm anladım. Bir de Nike sitesinde bir tık bedeni dar olduğu yazıyor ancak basket ayakkabıları bildiğim kadarıyla bir tık büyük olur. Diyelimki uygun olmadı o zaman Max bu fiyat bandında önerebileceğiniz ayakkabı var mıdır?
Kyrie Flaptrap IV. Bir tık dar kalıplı oluyor hocam şu an 42 giyiyorsanız 43, 43.5 iyi olur. Sonradan pek açılmıyor.

Kyrie flaptrap IV. Bir tık dar kalıplı oluyor hocam şu an 42 giyiyorsanız 43, 43.5 iyi olur. Sonradan pek açılmıyor.

Söylediğiniz ayakkabı gayet güzel ancak renk konusunda sınıfta kaldı. En azından şöyle bir soru sorayım, kyrie 6 bir daha stoklara gelir mi? Ya da kyrie 7 ne zaman bu fiyatlara indirime girer?

Geri
Yukarı