Kyrie 7 vs KD14

KD14'te Air Zoom seviyesi daha yüksek. Kyrie 7'de ilk adımın daha rahat atılması için Air Zoom ön tarafa aktarılmış. Guard olmadığınıza göre Forward pozisyonu için savunmada da aktif duruma geçebiliyorsunuzdur. Bu açıdan bile enerjinizin daha çok kalması için KD14 avantajlı olacaktır.

O zaman seçiminiz bellidir. Bir Guard'ın Stance'teki süresiyle, bir Forward'ın hem kısaları hem de uzunları tutma süresi aynı olmuyor. Bacaklara daha çok yük biniyor. Ayaklarınızın daha fazla pump görmesi faydalı olur.
Hocam KD14 bir anda çok kaba geldi gözüme KD14 Basketbol Ayakkabısı. Nike TR
Kyrie ise bir anda daha çok ilgimi çekti Kyrie 7 Basketbol Ayakkabısı. Nike TR
Kyrie 7 alsam çok büyük bir fark olur mu? Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Hocam KD14 bir anda çok kaba geldi gözüme KD14 Basketbol Ayakkabısı. Nike TR
Kyrie ise bir anda daha çok ilgimi çekti Kyrie 7 Basketbol Ayakkabısı. Nike TR
Kyrie 7 alsam çok büyük bir fark olur mu? Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.
Ne demek.

Kyrie 7, Guard için tasarlanmış. Air Zoom miktarı da ilk adım önceliği hesaba katılarak oluşturulmuş. He giyilmez mi? Giyilir. Dunker ya da Slasher bir yapınız varsa ilk adımınız için alabilirsiniz. Ama oyunun her iki tarafında da oynayan, gücünü gerektiği yerde kullanan birisiyseniz KD14 daha önde.

Evet bunu da çok yapıyorum. Kyrie 7 yanlış tercih olmaz gibi hocam ne dersiniz ? :)
Karar size kalır. Zaten bir Nike mağazasına gidip deneyin. Dediğim gibi ilk adım ve bazı zıplama durumlarına göre test edin. Sonuçta biz burada teorik olarak konuşuyoruz. Ben geneli sağlaması açısından KD14 yanlısıyım. Siz daha agresif bir oyun oynayacağım diyorsanız Kyrie 7 olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı