KZ EDR1 kulaklık nasıldır?

Rosenkavalier

Hectopat
Makaleler
3
Ürünü dün satın aldım. Kalite beklentim yok ancak ürünün beni hiç yoktan 7-8 ay kadar idare etmesi gerekmekte. 80TL bütçeye hem kalite hem de uzun süreli kullanım sağlayabilecek en uygun kulaklığın KZ EDR1 olduğuna kanaat getirerek ürünü satın aldım.

Daha önceden veya halihazırda ürünü kullanmakta olan dostlar ürün hakkında ne söyleyebilirler. Ne kadar süre dayanabilir, bas ve tiz kaliteleri nasıldır, konforlu mu?

Mikrofon olan kısmına dikkat et, zamanla gevşeyip sol taraftan ses gelmemesine neden olabiliyor. Burn-in işlemi uygulayabilirsin bassları daha derin alırsın. Kablosu oldukça dayanıklı, ilk dediğime dikkat et yeter.

Mikrofon olan kısmına dikkat et, zamanla gevşeyip sol taraftan ses gelmemesine neden olabiliyor. Burn-in işlemi uygulayabilirsin bassları daha derin alırsın. Kablosu oldukça dayanıklı, ilk dediğime dikkat et yeter.
Ha yani diğer kulaklıkların jak kısmında olan gevşeme bu kulaklıkta mikrofon kısmında oluyor. Anladım. Teşekkür ederim.
Ürünü siz bizzat kullanıyorsanız ne kadar süredir kullandığınızı söyleyebilir misiniz?

Ha yani diğer kulaklıkların jak kısmında olan gevşeme bu kulaklıkta mikrofon kısmında oluyor. Anladım. Teşekkür ederim.
Ürünü siz bizzat kullanıyorsanız ne kadar süredir kullandığınızı söyleyebilir misiniz?
8 ay kullandım sonra başka kulaklığa geçtim. Metal kısımları zamanla soluyor gibi oluyor ama kötü görünmüyor.

Geri
Yukarı