KZ kulaklık önerisi

ygthnn

Yoctopat
Daha fazla  
KZ kulaklık alacağım. Önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim.
Şu an ZSN Pro X alacağım gibi kullananlar varsa yazsınlar. =)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne en son?

450
dinlediğin müzik türüne göre değişir ben genelde vokal seslerin ön planda oldugu müzikler dinlediğim için es4 aldım
Daha çok trap ve orkestra müzikleri dinliyorum
Bende şuan sony kulaküstü mdr-x310 var eğer zsn pro x alırsam aralarındaki ses farkını anlıyabilirmiyim kısacası şuanki kullandığım kulaküstünden daha kalitelimidir =)

450

Daha çok trap ve orkestra müzikleri dinliyorum
Bende şuan sony kulaküstü mdr-x310 var eğer zsn pro x alırsam aralarındaki ses farkını anlıyabilirmiyim kısacası şuanki kullandığım kulaküstünden daha kalitelimidir =)
kaliteyi direlkt olarak anlayacaksın bunu garanti ediyorum
ve önemli kısmı genelde kulakiçi kulaklıkların kabloları hep zayıf iç kablosu kopuoyr bu yüzden kulaklık boşa gidiyor kz kendi kablosunu o kadar kalişteli yapmış ki üzerind etepin yine bişi olmaz ha oldu diyelim zaten kablo tedariği de yapıyor ayrı bir kablo alabiliyoırsun

Kaliteyi direlkt olarak anlayacaksın bunu garanti ediyorum
Ve önemli kısmı genelde kulak içi kulaklıkların kabloları hep zayıf iç kablosu kopuoyr bu yüzden kulaklık boşa gidiyor KZ kendi kablosunu o kadar kalişteli yapmış ki üzerind etepin yine bir şey olmaz ha oldu diyelim zaten kablo tedariği de yapıyor ayrı bir kablo alabiliyorsun
Usta sorularımı cevapladığın için teşşekkürler bnd sıcak bakıyordum zaten en kısa zamanda kullanma dileğiyle sağ ol =)

Yeni konular

Geri
Yukarı