KZ kulaklık önerisi

Bu bütçede neden KZ bakıyorsunuz ki? Moondrop chu var, tripowin lea var, tanchjim tanya var, tinhifi t1s var... KZ'ye bin basar hepsi.

Şöyle bilirkişi yorumlarına hastayım işte her işin piri var hocam dediğiniz markaları ilk defa sizden duydum müzik dinlemek bende hastalık gibi bir şey dinlemediğim zaman yok diyebilirim her kulaklık yükselttiğimde aldığım zevk daha da artıyor günlük 2 saat PUBG oynamanın dışında uyurken bile bir şeyler dinliyorum o derece dedikleriniz içinde önerdiğiniz modellerin linkini atabilir misiniz rica etsem.

Şöyle bilirkişi yorumlarına hastayım işte her işin piri var hocam dediğiniz markaları ilk defa sizden duydum müzik dinlemek bende hastalık gibi bir şey dinlemediğim zaman yok diyebilirim her kulaklık yükselttiğimde aldığım zevk daha da artıyor günlük 2 saat PUBG oynamanın dışında uyurken bile bir şeyler dinliyorum o derece dedikleriniz içinde önerdiğiniz modellerin linkini atabilir misiniz rica etsem.
Genelde Aliexpress üzerinden temin ediliyor.
Güvenilir satıcılardan bulduğum linkleri eklemeye çalışayım her model için:

@Evil Belief ek olarak daha SUP-bass bir model isterseniz cca cra+ modeline bakılabilir.

Vallahi hiç anlamıyorumda hangisi üzmez şimdi yorum ve sipariş sayısına bakarak moondrop iyi diyebilirim bayağı satmış.

Sizin nasıl bir şey istediğinize de bağlı bir durum.

Bass önemliyse T1S en mantıklısı duruyor.

Natural tuningli olarak çıkarılabilir kablosu yok ama Chu daha mantıklı gibi ona alternatif çıkarılabilir kablolu Lea modeli.

Kendimde natural bir kulaklık ile V-Shape kulaklık arasında kaldım ve müzik zevkime daha uygun ve o an daha mantıklı olduğu için CCA CRA aldım mesela.

Benim önerim Chu açıkçası.

Arkadaşlar benim unuttuğum bir şey varmış kusura bakmayın ben daha yeni iPhone 7'ye geçtimde Type-C kulaklık veya dönüştürücü alasımda yok bana bu tarz markalardan sadece kablosuz önerebilir misiniz?

Bu tarz markalardan TWS kulaklık bulmak cidden zor.

Moondrop Chu modeline en yakın tuningli TWS Moondrop Nekocake modeli.
678.73TRY |MoonDrop NEKOCAKE TWS IEMs gerçek kablosuz kulaklık desteği ANC A2DP/AVRCP/HFP/HSP/SBC/AAC aktif gürültü iptal kulaklıklar|Earphones| - AliExpress

KZ AZ09 ile birlikte istediğiniz bir kulaklık kullanılabilir. Mesela KZ AZ09+CCA CRA-T1S gibi.

B Tip girişli bir kulaklık ile böyle bir şey yapılabilir:

Bana kalsa dönüştürücü ile istediğim kulaklığı alırdım.

Ek olarak TWS modeller ile oyun oynamak pek mantıklı olmayabilir gecikmeden dolayı.

Bu tarz markalardan TWS kulaklık bulmak cidden zor.

Moondrop Chu modeline en yakın tuningli TWS Moondrop Nekocake modeli.
678.73TRY |MoonDrop NEKOCAKE TWS IEMs gerçek kablosuz kulaklık desteği ANC A2DP/AVRCP/HFP/HSP/SBC/AAC aktif gürültü iptal kulaklıklar|Earphones| - AliExpress

KZ AZ09 ile birlikte istediğiniz bir kulaklık kullanılabilir. Mesela KZ AZ09+CCA CRA-T1S gibi.

B Tip girişli bir kulaklık ile böyle bir şey yapılabilir:

Bana kalsa dönüştürücü ile istediğim kulaklığı alırdım.

Ek olarak TWS modeller ile oyun oynamak pek mantıklı olmayabilir gecikmeden dolayı.

Hocam müsaitseniz birşey sorabilir miyim

Hocam müsaitseniz birşey sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı