KZ kulaklık tavsiyesi

Bass müzik seven birisiyim. Hem ses seviyesi yüksek hem de bassları gümbür gümbür hissedebileceğim bir model arayışındayım. KZ marka kulaklığın kulak içi kulaklıklarının iyi olduğunu duydum. KZ kulaklık kullanıp, model önerebilecek arkadaşlar var mı?

Kulak dışı olur mu hocam ben SteelSeries Arctis 1 kullanıyorum. Hem müzik hem oyun her şeyde mükemmel bir şey 2 sene oldu sanırım daha fazla da olabilir basslarida güzel gayet ve çok rahat.

Kulak dışı olur mu hocam ben SteelSeries Arctis 1 kullanıyorum. Hem müzik hem oyun her şeyde mükemmel bir şey 2 sene oldu sanırım daha fazla da olabilir basslarida güzel gayet ve çok rahat.

Kulak üstü kulaklık saçımda iz yapıyor. Kulak içi bakıyorum.

Kulak üstü kulaklık saçımda iz yapıyor. Kulak içi bakıyorum.

Beninki geldi. Bassını beğenmedim. Tiz kulaklığı.

KZ × hbb DQ6s nasıldır?

Siz hangi kulaklığı denediniz bilmiyorum ama edx Pro şimdi geldi bass çok iyi Spotify EQ yaptım bass için telefon Galaxy A51 ses 70 düzeyinde ona rağmen bass çok iyi sesi arttıramıyorum kulağımı rahatsız ediyor bass çok güzel vuruyor. Dolby Atmos müzik ayarında uhq açık zevk alıyorum dinlerken. Ayrıca silikonu en büyük olanla değiştirdim bass azalmasın diye tabii sizin kulağınıza göre değişir denemeniz lazım.

Siz hangi kulaklığı denediniz bilmiyorum ama edx Pro şimdi geldi bass çok iyi Spotify EQ yaptım bass için telefon Galaxy A51 ses 70 düzeyinde ona rağmen bass çok iyi sesi arttıramıyorum kulağımı rahatsız ediyor bass çok güzel vuruyor. Dolby Atmos müzik ayarında uhq açık zevk alıyorum dinlerken. Ayrıca silikonu en büyük olanla değiştirdim bass azalmasın diye tabii sizin kulağınıza göre değişir denemeniz lazım.

Dostum aynı kulaklık bende de var. O kulaklıkta bass yok. Tiz kulaklığı o.

Doğru boyutta olan silikon uçla kulak kanalınıza tam oturtup denediniz mi? Tiz baskın bir kulaklık olduğu doğru ancak basslar yok denecek kadar geride değil.

Tüm boyutları denedim. Kendi üzerinde gelen ortanca boy zaten kulağıma tam oturuyor. JBL C100'ün bassları daha iyi. Benim istediğim düzeyde bir bass keyfi alamadım. Yani bass severleri üzer o model.

Yeni konular

Geri
Yukarı