KZ ZS10 Pro kulaklık için çoklayıcı önerisi

Meetri

Hectopat
Daha fazla  
Ben şuanda da kullanıyorum, ZS6 ile. O tür bir kulaklığı tam verimde kullanabilmek için de 1 dönüştürücüye daha ihtiyacın var. Double jack to USB. Bir de müzik dinliyorsan Viper4Windows indirmeni tavsiye ederim.
Bilgisayarda pek müzik dinlemiyorum. Telefon için tam performans da kullanabilmek adına yapabileceğim bir şey var mı?

Cevap için teşekkür ederim. Siz daha önce kullandınız mı?

Kulak üstü kulaklığım tek jaklı yanında ayırıcı ile geliyor, bazen ona takıyorum bilgisayarda kullanmak için. Tek yaptığı şey jaktaki mikrofonu ayırmak olan basit bir kablo, sesi etkilemez absürt bir temassızlık vesaire olmadıkça.

Bilgisayarda pek müzik dinlemiyorum. Telefon için tam performans da kullanabilmek adına yapabileceğim bir şey var mı?
Telefonda Equalizer ayarı yapmaktan öteye gidemezsin. Sadece, müzik bağımlısıysan buna uygun cihazlar seçmen gerekecek. Ben Redmi Note 10pro kullanıyorum. Bu fiyat bandında mükemmel ötesi diyebileceğim ses özelliklerine sahip.

Telefonda Equalizer ayarı yapmaktan öteye gidemezsin. Sadece, müzik bağımlısıysan buna uygun cihazlar seçmen gerekecek. Ben Redmi Note 10pro kullanıyorum. Bu fiyat bandında mükemmel ötesi diyebileceğim ses özelliklerine sahip.
Double jack harici bilgisayar da tam performans alabileceğim başka bir yol var mı peki? Double jack usb bulamadım bir türlü. Anakart bu kulaklığı tam olarak besleyemiyor mu bu yüzden mi ekstra bir şeye ihtiyacım var tam performansında kullanabilmek için?

Son düzenleme:
Double jack harici bilgisayar da tam performans alabileceğim başka bir yol var mı peki? Double jack usb bulamadım bir türlü. Anakart bu kulaklığı tam olarak besleyemiyor mu bu yüzden mi ekstra bir şeye ihtiyacım var tam performansında kullanabilmek için?
Windows'un ses özellikleri ve efektleri jack üzerinde olmuyor genelde. Laptop kullanıyorsan eğer bir dönüştürücüye daha gerek yok fakat masaüstünde sesi usb ile alman çok daha önemli. Besleme meselesi de doğru fakat zaten sendeki kulaklığın max. mV'ı 15 ve bunu ilk çıkan telefonlar bile verebiliyor. Benimki sadece tavsiye. Önerdiğim ürün de bu:

Yeni konular

Geri
Yukarı