KZ ZSN Pro X vs KZ ZSZ PRO

Doruk Efe

Picopat
Bu iki kulaklıktaki fiyat farkına değer mi? Ya da bu fiyata daha iyi bir kulaklık var mı? Sadece müzik için kullanıcam. Bir de ara sıra oyun oynarken takmak için. (Ses kasmak için değil.)
Kablosu kaliteli olsun. Çünkü çok fazla kulaklık bozmuşluğum var kablosunu kopartarak.

İkisi arasında bir iki ufak revizyon farkı ve kablo farkı var. Düz ZSN Pro bakır kabloyla geliyor. ZSN Pro X gümüş kaplama bakır kabloyla geliyor. X olanı almanızı tavsiye ederim.

Bu fiyata en iyi seçimlerden biri olur.
Bendeki ZSN Pro'nun kablosu kopmuştu. ZSN Pro X'te gümüş kaplama bakır kablo varsa onu alın.
Sağolun. ZSN PRO X alacağım. Bu siteden alayım mı? Daha ucuz bir yer var mı?

Birde KZ ZSN PRO hibritmiş. Hibrit ne demek?
Çok soru sordum ama son olarak mikrofonu iyi midir?

Son düzenleme:

Site olarak ben o zaman N11'den almıştım. Burası nasıl bilmiyorum.

Hibrit denmesinin de sebebini bilmiyorum. Mikrofon yeterliydi hatırladığım kadarıyla.

Evet o site güvenilirdir. Teknostore'a da bir bakın, daha ucuzsa orası da güvenilir.

Hibrit dediği Dynamic + Balanced sürücülü anlamına geliyor. Uygun fiyatlı kulaklıkların çoğu 1 adet Dynamic sürücü içerir (Single DD denir), ZSN Pro X ise DD + BA sürücü içeriyor, hibrit.

Mikrofon olayı biraz tartışmalı. Youtube'da bir kayıt bulmuştum, berbat ötesiydi. Kullanan kişilere sordum, gayet memnun olduklarını söylediler. Üretimden üretime mi değişkenlik gösteriyor nedir anlamadım. Net bir şey diyemeyeceğim.

Evet o site güvenilirdir. Teknostore'a da bir bakın, daha ucuzsa orası da güvenilir.

Hibrit dediği Dynamic + Balanced sürücülü anlamına geliyor. Uygun fiyatlı kulaklıkların çoğu 1 adet Dynamic sürücü içerir (Single DD denir), ZSN Pro X ise DD + BA sürücü içeriyor, hibrit.

Mikrofon olayı biraz tartışmalı. Youtube'da bir kayıt bulmuştum, berbat ötesiydi. Kullanan kişilere sordum, gayet memnun olduklarını söylediler. Üretimden üretime mi değişkenlik gösteriyor nedir anlamadım. Net bir şey diyemeyeceğim.
Sağolun. Teknostore'ada baktım ama orada mikrofonlu yazmıyordu. Zaten ortalama bir mikrofon kalitesi bana yeter.

Hocam bu ile kz dq 6 arasında kaldım hangisini almalıyım ve ekstra 60 tl ödemeli miyim

Geri
Yukarı