"kzkulaklik.com" kulak içi kulaklık için eğişim yapar mı?

hacistein

Centipat
Daha fazla  
KZ ZSN Pro kulaklığım bugün geldi ve test etmeye başladım. Başta fark edemedim başka şeylerle uğraştığım için ama sonradan sol kulaklığa elimle dokunduğumda bir tıkırtı sesi geldiğini fark ettim. İçinde bir parça oynuyor bariz bir şekilde kulaklığı tıklattığımda, tutup salladığımda ya da ani kafa hareketlerinde duyuluyor ve hissediliyor ama sadece kulağa takıldığında yani uzaktan belli olmuyor. Yüksek seste bas ağırlıklı parçalar çaldığımda da sol taraftan zil sesi gibi bir ses yapıyor titreşimle beraber. Bu bahsettiğim şeylerin hiçbiri sağda olmuyor, sağ taraf taş gibi sağlam ve tertemiz ses veriyor. Haklarıma çok hakim olmadığım için soruyorum bu ürünü ben kesinlikle iade veya değişim için kabul ettirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 gün iade etme hakkınız var veya değişim için garantiye gönderebilirsiniz. Kabul etmeme gibi bir durumları yok.
Sadece onu biliyorum ama sitelerinde kulaklık gibi ürünler hijyen kuralları gereğiyle 14 günlük cayma hakkı kapsamında iade edilemez diye bir ibare var. Cayma hakkı olarak değil de kusurlu ürün olduğu için o hak var mı diyorsunuz yani?

Sadece onu biliyorum ama sitelerinde kulaklık gibi ürünler hijyen kuralları gereğiyle 14 günlük cayma hakkı kapsamında iade edilemez diye bir ibare var. Cayma hakkı olarak değil de kusurlu ürün olduğu için o hak var mı diyorsunuz yani?
İade değil de garanti için servise verebilirsiniz gibi duruyor.

Tabi ki de hakkınız var. Garantiye gönderebilirsiniz ya tamir etmeleri yada yenisini göndermeleri gerekiyor.

Garanti, servis vs. gerçekten hiç bulaşmak istemediğim şeyler. Ne zaman bunu duysam göndermekten vazgeçiyorum. Sattıkları ürün kusurlu diye gerçekten 20 iş günü kulaklıksız kalmayı hiç istemiyorum. Zaten şu anda kulaklık ihtiyacım var diye bu siteden aldım yoksa yurtdışından belki daha iyi bir marka/model sipariş edecektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı