Çözüldü L.A. Noire açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu orijinal Steam indirimlerinden aldım crack vs. değil. Kanıt isteyene fotoğraf atabilirim. Rockstar Social Club'u Steam ilk açtığımda kurmuştu zaten de fotoğrafta gösterdiğim ekrana kadar geliyor, daha sonra kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Masaüstüne Rockstar Social Club ile ilgili herhangi bir simge ikon gelmedi.

1602231748660.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu orijinal Steam indirimlerinden aldım crack vs. değil. Kanıt isteyene fotoğraf atabilirim. Rockstar Social Club'u Steam ilk açtığımda kurmuştu zaten de fotoğrafta gösterdiğim ekrana kadar geliyor, daha sonra kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Masaüstüne Rockstar Social Club ile ilgili herhangi bir simge ikon gelmedi.

Eki Görüntüle 696023
Oyunun dosyalarından L.A Noire'ya sağ tıklayıp uyumluluğa gel ve orda yönetici olarak çalıştır sekmesine tıkla sonra dene açılacaktır.

Eki Görüntüle 696023

Rockstar Social Clup programını komple bilgisayarınızdan Revo Uninstaller gibi bir program vasıtasıyla silin. Daha sonra Steam üzerinden dosyaları kontrol edip tekrar deneyin.

Eki Görüntüle 696023
Oyunun dosyalarından L.A Noire'ya sağ tıklayıp uyumluluğa gel ve orda yönetici olarak çalıştır sekmesine tıkla sonra dene açılacaktır.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    208,4 KB · Görüntüleme: 286
Çözüm
Eyvallah işe yaradı.
Hocam Türkçe yaması bulunuyor mu bende aldım Türkçe yama kurdum ama altyazılar yine ingilizce, dlcsiz versiyonunu aldım iade de almıyorlar.
Türkçe yaması var ben kurdum 4 saat oynadım altyazılar vs türkçe link atarsam ban yeme ihtimalim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı