Çözüldü L. A Noire çalışmayı durdurdu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

mahmutadam

Hectopat
Arkadaşlar, daha oyunu bugün aldım yüklendiği gibi direkt açtım ancak launch Game diyorum, 10 saniye sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

Çözüm
O halde Denetim Masası üzerinde Microsoft Visual C++ 2008 paketlerine tıklayıp yukarıdan "Onar" seçeneğine tıklayın ve paketleri onarın. Yine olmazsa pes edip @Emre C hocamı konuya davet ediyorum. :D
Hemen deniyorum.
Hemen deniyorum.
Onar seçeneği yok.
Sorun çözüldü.
1-Steam açıksa kapatıp masaüstündeki ikonuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç diyoruz.
2-Steam.exe sağ tık özellikler diyoruz sonra uyumluluk kısmından yönetici olarak çalıştır deyip uygula ve tamam diyoruz. Sonra Steam açıyoruz.
3-Açtıktan sonra aynı işlemi l. A noire içinde yapıyoruz ve oyun açılıyor.
Process Monitor raporu paylaşır mısınız?

Tüm Olay Görüntüleyicisi raporlarınızı paylaşır mısınız? Rehberi aşağıda mevcut.

Buyurun.

Şimdi acaba Denetim Masası'na gelip tüm Microsoft Visual C++ 2008 paketlerini kaldırır mısınız? Sonra da aşağıdaki linkte yer alanı kurun. Yine olmazsa belirtin.

Hemen deniyorum.
Şimdi acaba Denetim Masası'na gelip tüm Microsoft Visual C++ 2008 paketlerini kaldırır mısınız? Sonra da aşağıdaki linkte yer alanı kurun. Yine olmazsa belirtin.

Maalesef olmadı.

O halde Denetim Masası üzerinde Microsoft Visual C++ 2008 paketlerine tıklayıp yukarıdan "Onar" seçeneğine tıklayın ve paketleri onarın. Yine olmazsa pes edip @Emre C hocamı konuya davet ediyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı