L.A. Noire'den sonra Max Payne 3'e de zam geldi

Tekrar okursan ne dediğimi anlayabilirsin. Kur ne demek onu bilmiyor olabilirsin.
Zekası en kıt olan kişinin bile anlayabileceği şekilde anlatıyorum alttaki fiyat Türk lirası fiyatı ve oyuna kur zammı yapılmış.Bu tıpki Arjantin Pezo su Vietnam Dog u gibi alım gücü düşen diğer para birimleri içinde geçerli.

111.png

Altta görülen diğer resim ise Amerikan doları fiyatı ve görüldüğü üzere zam yapılmamış.
123.png

Eleman birde kurla alakası yok kur ne demek onu bilmiorsun felan yazmış. Çoluk çocukla uğraşıyoruz konuyu açtığıma pişman ettiler.
Ya hater demeyin ama bu Launcher'de ayrı kötü. 2-3 kere baştan GTA 5 oynadım şunun yüzünden, saveleri tutmaz, oyuna sokmaz. Çıldırtmak için falan herhalde.

Korsan sürümde farklı düzeltmelerde mevcut diye biliyorum.
O farklı düzeltme dediğin ayrı bir yama korsanda da orjinalde de çalışan bir yama PS2 deki özellikleri ekliyor. Bilgin olmadan yanlış boş yorum yapma.

Son düzenleme:
Hocam bir şey soracağım, oyunları siz elle mi öyle kategorilere ayırdınız? Yoksa Steam bunu otomatikman yapabiliyor mu? Hiç kurcalamamıştım oraları.
Kendim yaptım, çok uzun sürmüyor. Aradığınız oyunu daha kolay buluyorsunuz, yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı