La casa de papel nasıl bir dizi?

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Son zamanlarda guruplarda baya övülen bir dizi. Başlamayı düşünüyorum, izleyenler dizi hakkında ne söyleyebilirler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de başlamayı düşünüyorum da okulda finali öğrendim gerçi çok mu şey öğrendim bilmiyorum sizce keyfimi kaçıracak düzeyde mi ?
Sonunda Berlin ölüyor.

İlk sezonun finalini az önce bitirdim. Darma duman oldum. Sanırım en son Peaky Blinders finalinde bu kadar ağlamıştım. Salya sümük oldum. Dizinin hakkını yemişim. Bir sanat eseri dostum bu, bir sanat eseri. Önünde eğilinir, şapka çıkarılır.

Hmm. İlginç. Şu an ikinci sezonun birinci bölümündeyim. Eşit sayıda bölüm olsaydı daha iyi olurdu.

Bu dizi de (Carnivàle) üçüncü sezona hiç geçememişti. İki sezon boyunca reklam vermedikleri için nihayetinde finansal bir krizle karşılaşmışlardı. Acaba Money Heist (Bu versiyonu daha kolay söyleniyor :) )'a da mı böyle oldu? Pek sanmıyorum gerçi.

La casa de papel | Netflix Resmi Sitesi

İzlemediysen izle derim, çok sağlam bir dizidir:

Carnivàle (TV Series 2003–2005) - IMDb

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlave:

Ariadna'ya aşık oldum lan. Yaradan ne güzel bir surat çizmiş öyle.

Berlin'in rehinesi.

:D

@painkiller

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı