La Casa de Papel nasıl?

Sizce nasıl ?

• Mükemmel

Oy: 21 35,0%
  • İyi

Oy: 22 36,7%
  • İdare eder

Oy: 14 23,3%
  • Berbat

Oy: 3 5,0%

• Oy verenlerin toplamı
    60
Abartıldığı kadar var bence. Şahsen çok beğendiğim bir dizidir, 3.Sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum.

@Xaxvo , Deso Noto ile kıyaslanmaz asla alakası yok.

Abartılmış bir dizi. Ara vermeden izledim fakat öyle şahaneler ötesi değil. 8 puanı hak ediyor. İyi verdim ben. Çok iyiye 1 tık uzakta diyebilirim.

Hastasıyız...
tenor.gif

Abartılıyor olabilir ama bence de son zamanların güzel dizilerinden. Özellikle sürükleyicilik konusunda üstüne tanımıyorum. Peş peşe bütün bölümleri izleyesi geliyor insanın.

Abartılıyor olabilir ama bence de son zamanların güzel dizilerinden. Özellikle sürükleyicilik konusunda üstüne tanımıyorum. Peş peşe bütün bölümleri izleyesi geliyor insanın.
Kesinlikle katılıyorum biraz "overrated" olabilir belki ama, konusu fazlasıyla sürükleyici sürekli daha fazlasını istiyorsun.

Dipnot: Berlin Adamdır.

Abartılmış hali değil güzele çirkin denilen yer gördünüz mü? Sadece filmi konuşmak abartılı sanılınıyor. Çok güzel bir dizi bu zamana kadar izlememişsen hemen başla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı