La Kedi adlı Photoshop çalışmam

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, tamamen aklıma gelen bir fikir üzerine amatörce bir montaj yaparak alttaki fotoğrafı elde ettim. Bilenler vardır arabasının içine giren kediye "la kediğ" şeklinde bağıran bir dayı vardı. Aklıma o geldiği için eserimin adını "La Kedi" koydum. Umarım az da olsa yüzünüzü güldürebilmişimdir :)
laKedigg2.png

Elinize sağlık. Sadece, kediye gölge eklerseniz daha iyi olacaktır.
Kedi halihazırda orada olduğu için doğallığını bozmak istemedim lakin sanırım ekleseydim daha güzel olabilirmiş.
@fevzidurmayan kendi fotoğraflarım için portal montajı videoları izliyordum lakin onu yapabilmek için gerekli uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmadığımdan bırakmıştım. Sonrasında çektiğim bu kedi fotoğrafında neden denemeyeyim ki dedim ve küçük ayrıntılar ekleyerek denedim. Sonuç bu oldu :) Arkadaki gezegen olan yere daha gerçekçi bir gezegen bulabilsem onu koyacaktım lakin birçoğu uyumsuz durdu.

Kedi halihazırda orada olduğu için doğallığını bozmak istemedim lakin sanırım ekleseydim daha güzel olabilirmiş.
@fevzidurmayan kendi fotoğraflarım için portal montajı videoları izliyordum lakin onu yapabilmek için gerekli uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmadığımdan bırakmıştım. Sonrasında çektiğim bu kedi fotoğrafında neden denemeyeyim ki dedim ve küçük ayrıntılar ekleyerek denedim. Sonuç bu oldu :) Arkadaki gezegen olan yere daha gerçekçi bir gezegen bulabilsem onu koyacaktım lakin birçoğu uyumsuz durdu.
Olsun yine de elinize sağlık. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı