LA Noire Synchronizing Ekranında Takılıyor

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Konu başlığında da söylediğim gibi bir sorun yaşıyorum. SKIDROW sürümünü kullanıyorum fakat oyunu açmaya çalıştığımda bu sorunu yaşıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu arada Games For Windows Live yüklü fakat "Home" tuşuna bastığımda üst panele gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıtınız için teşekkür ederim. Şu an o konudaki L.A.Noire.Update.v1.3.2617-RELOADED adlı güncellemeyi indiriyorum. Eğer sorunu yaşamaya devam edersem konuda belirtirim.

Bir sorum daha olacaktı. Home tuşuna bastığımda ne GTA IV'te ne de La Noire'de üst panelde beliren program gelmiyor. Nedeni ne olabilir acaba?

Yanıtınız için teşekkür ederim. Şu an o konudaki L.A.Noire.Update.v1.3.2617-RELOADED adlı güncellemeyi indiriyorum. Eğer sorunu yaşamaya devam edersem konuda belirtirim.

Bir sorum daha olacaktı. Home tuşuna bastığımda ne GTA IV'te ne de La Noire'de üst panelde beliren program gelmiyor. Nedeni ne olabilir acaba?
Torrentten mi yoksa turbobit vb. sitelerden mi indiriyorsun?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı