Laptop %20 pil seviyesine geldiğinde parlaklık en düşük seviyeye düşüyor

Başlat > Ayarlar > Sistem > Pil > Pil tasarrufunu otomatik olarak aç ayarını ''Hiçbir zaman'' olarak değiştirin. Ayrıca ''Pil tasarrufu esnasında düşük ekran parlaklığı'' devre dışı bırakın.

Screenshot_6.png

Pil tasarrufunu hiçbir zaman olarak ayarladım fakat hala oluyor
Sağ alt köşeden kapatın, ayrıca “Pil tasarrufu esnasına düşük ekran parlaklığı” seçeneğinin de tikini kaldırın. Batarya sağlığı açısından sadece otomatik parlaklık düşürme ayarını kapatsanız yeter.

Windows'ta arama kısmına pil yazıp girdiğinde karşına çıkan ekrandaki seçeneklerden olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 132.png
    132.png
    127 KB · Görüntüleme: 28
Başlat > Ayarlar > Sistem > Pil > Pil tasarrufunu otomatik olarak aç ayarını ''Hiçbir zaman'' olarak değiştirin.

Eki Görüntüle 765073
şuan ayar zaten bu şekilde
ayarları bu şekilde yaptım hiçbir zamnda ve tiki de kaldırdım ama hala bu şeklide
Windows'ta arama kısmına pil yazıp girdiğinde karşına çıkan ekrandaki seçeneklerden olabilir mi?
olmadı
Sağ alt köşeden kapatın, ayrıca “Pil tasarrufu esnasına düşük ekran parlaklığı” seçeneğinin de tikini kaldırın. Batarya sağlığı açısından sadece otomatik parlaklık düşürme ayarını kapatsanız yeter.
o şekildede olmadı
Başlat > Ayarlar > Sistem > Pil > Pil tasarrufunu otomatik olarak aç ayarını ''Hiçbir zaman'' olarak değiştirin. Ayrıca ''Pil tasarrufu esnasında düşük ekran parlaklığı'' devre dışı bırakın.

Eki Görüntüle 765075
yaptım fakat düzelmedi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı