Laptop alacağım hangi marka?

Anıl Tutar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Balıkesir
Merhaba arkadaşlar size 2 soru sormak istiyorum.
1) Nvidia geforce 740 m sizce iyi bir ekran kartı mıdır ?
2) İleri ki zamanlarda laptop almayı düşünüyorum siz hangi markaları önerirsiniz (Casper ve Exper de dahil) :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Samet Akman

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Edirne
Bütçeni belirt yardımcı olunur. 740m tercih edilmez, 765m varken.

KS
Anıl Tutar

Anıl Tutar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Balıkesir
Bütçem 1700 civarı ama masaüstü satıp daha fazla olabilir o civarlar yani anlayacağınız.

Emre KESLER

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
601
Bi' defa o Casper'i oradan çıkar. 740M düşük-orta seviye ekran kartlarındandır.

spastwelve

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
740m ile i5li bir laptopda medium da bf3-bf4'ü oynarsın. Ama bana kalırsa geleceği olmayan bir kart. Çıkarsa GTA5'i oynatmaz. Verdiğin bütceye göre de 765m alamazsın zaten. En az 2400-2500tl bütçe lazım. Bu yüzden o seviyenin en iyi kartlarından 740m almanı tavsiye ederim. Hatta model olarak;

LENOVO Z510 CORE İ 4200M 2.5GHZ-8GB-1TB+8GB SSD-15.6-2GB-W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar 'derim.
Birincisi orta seviye laptoplarda GTA5 oynanamaz.
Bi' defa o Casper'i oradan çıkar. 740M düşük-orta seviye ekran kartlarındandır.
İkincisi ise bende Casper kullanıyorum ve şuana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim hep yararı oldu bana çoğu istediğim oyunuda açıyor. Sistemim:
Intel i5 3210m
nvidia geforce gt630m 2gb + intel hd 4000
8gb ram
750 gb Toshiba harddisk

Emre KESLER

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Birincisi orta seviye laptoplarda GTA5 oynanamaz.

İkincisi ise bende Casper kullanıyorum ve şuana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim hep yararı oldu bana çoğu istediğim oyunuda açıyor. Sistemim:
Intel i5 3210m
nvidia geforce gt630m 2gb + intel hd 4000
8gb ram
750 gb Toshiba harddisk
Ben zaten oynanır demedim. Gta5 oynatmaz dedim. Ayrıca hangi foruma hangi konuya girerseniz girin casper ve experin alınmayacak markalar olduğunu görürsünüz. Bir çok kişi bu markalardan dolayı madur olmuş durumda. Ucuz olması kalitesiz olduğunun en büyük ispatı. Bu işe şans faktörüde girince böyle durumlar oluşabiliyor.

Dağhan Tanık

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Çıldırmamak içten değil ya,hala Casper, Exper diyen kardeşlerimiz var.

Ha git git Casper al en fazla bir ay sonrada bu forumda bitmek bilmeyen sorunlarını bize yazıp durursun:), güzel arkadasım laptop alacaksan Asus, Msi ve Dell den şaşmayacaksın...

spastwelve

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Ben zaten oynanır demedim. Gta5 oynatmaz dedim. Ayrıca hangi foruma hangi konuya girerseniz girin casper ve experin alınmayacak markalar olduğunu görürsünüz. Bir çok kişi bu markalardan dolayı madur olmuş durumda. Ucuz olması kalitesiz olduğunun en büyük ispatı. Bu işe şans faktörüde girince böyle durumlar oluşabiliyor.
Bende size zaten illaki Casper veya Exper alın demiyorum. Mağdur olanların hepside tüketici hatasıdır ve ücretleride çok ucuz ben kendi bilgisayarımı alalı iki yıl oluyor laptop ve plastik yani yere atsan parçalancak ama hiçbir şey olmadı bir sefer bile bozulmadı. Bu mağdur olanları neden mağdur olduklarıylada ilgili araştırdın mı?
Tamam bundan sonra Casper savunmaya çalışmayacağım herkes Adolf Hitler kesiliyor Casper denilince.

Yeni konular

Yukarı