Laptop alırken ekran kartı en düşük ne olmalı ?

Şaka yapıyorsunuz heralde değil mi? Cidden HD 3000 entegre grafik işlemcisine sahip bir bilgisayarın NVidia ve AMD'ye gerek olmadığını mı söylediniz gerçekten? O kartla Counter Strike, Metin 2, Tetris felan oynarsınız. ;)

Hayır ! Gerekliliğinden Bahsetmedim. Sen Bana Şaka Yapıyorsun Diyebilirsin ama Gir Youtube ve Benzeri sitelere hatta buraya bak Intel HD Graphics 3000, AMD ve Nvidia'ya Karşı! (Benchmark ve oyun testleri) | enpedi-İncelemeler
Adam Resmen 1920 Çözünürlükte tüm oyunlardan 23 22 FPS Alıyor. AMD ve NVİDİA'nın Giriş seviyesindeki kartlarından daha iyi olduğu kanıtlanmış. Tabi Devamıda var HD 4000 OLarak Resmen Bombayı Patlatacak.

Hayır ! Gerekliliğinden Bahsetmedim. Sen Bana Şaka Yapıyorsun Diyebilirsin ama Gir Youtube ve Benzeri sitelere hatta buraya bak Intel HD Graphics 3000, AMD ve Nvidia'ya Karşı! (Benchmark ve oyun testleri) | enpedi-İncelemeler
Adam Resmen 1920 Çözünürlükte tüm oyunlardan 23 22 FPS Alıyor. AMD ve NVİDİA'nın Giriş seviyesindeki kartlarından daha iyi olduğu kanıtlanmış. Tabi Devamıda var HD 4000 OLarak Resmen Bombayı Patlatacak.

Şu listeden bak kardeş :

Mobile Graphics Cards - Benchmark List - Notebookcheck.net Tech

Tetris yorumum biraz abartı olmuş. İsterse alsın ama birkaç sene sonra çıkıp bu oyun oynatmıyor demesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam oynadığınız zaman Fraps açıp kenardaki FPS'nin SS'sini alıp grafik ayarlarınızında bir SS'sini yollayın inanırım size... Ayrıca Fifa 12 kıstasa alınacak bir oyun değildir ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman burda Intel fanboyluğu yapıp elinizde hiç bir kanıt ve somut veri olmadan insanları yanlış yönlendirmeyin... Madem bir görüşünüz ve iddianız var kanıtlayın. Burda ciddi oyunculuktan ve sistemlerden bahsediyoruz ama anladığım kadarıyla siz Options denen sekmeye bile girmeden oyuna dalan tiplerdensiniz... Dua edin otomatik sistemi tarayıp ayar optimizasyonu yapıyor oyunlar.

O zaman burda Intel fanboyluğu yapıp elinizde hiç bir kanıt ve somut veri olmadan insanları yanlış yönlendirmeyin... Madem bir görüşünüz ve iddianız var kanıtlayın. Burda ciddi oyunculuktan ve sistemlerden bahsediyoruz ama anladığım kadarıyla siz Options denen sekmeye bile girmeden oyuna dalan tiplerdensiniz... Dua edin otomatik sistemi tarayıp ayar optimizasyonu yapıyor oyunlar.

Siz haklısınız. Ben de ilk zamanlar berkay arkadaş gibi düşünüyordum
smile.png
Ama HD 3000 sadece film için üretilen bir GPU
smile.png
Düşüncem bu yani.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı