Laptop almak vs Yurt dışı seyahati

ex0jmp

Hectopat
Daha fazla  
Bu yaz 2.5 ay çalışıp Acer Nitro 5 alabilirim ama 18 yaşıma kadar para biriktirip yurt dışına seyahate de çıkabilirim. Ülkeyi terk edeceğim, kaçıcam buralardan gibi bir düşüncem yok. Sadece seyahate çıkıp gezip görmek istiyorum. Üniversiteyi eğer bir sorun çıkmazsa deniz harp okulunda okumak gibi bir düşüncem var ve bu zamandan sonra da pek fazla oyun oynayacağımı düşünmüyorum. Siz olsaydınız hangisini yapardınız bana bir tavsiye verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaz 2.5 ay çalışıp Acer Nitro 5 alabilirim ama 18 yaşıma kadar para biriktirip yurt dışına seyahate de çıkabilirim. Ülkeyi terk edeceğim, kaçıcam buralardan gibi bir düşüncem yok. Sadece seyahate çıkıp gezip görmek istiyorum. Üniversiteyi eğer bir sorun çıkmazsa deniz harp okulunda okumak gibi bir düşüncem var ve bu zamandan sonra da pek fazla oyun oynayacağımı düşünmüyorum. Siz olsaydınız hangisini yapardınız bana bir tavsiye verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Zaten bir bilgisayarınız varsa yurt dışı seyahatine çıkın. Yoksa bence yine de oyun oynamayacağınızı düşünüyorsanız normal bir laptop alın.

Örnek vermek gerekirse 1 hafta Avrupa Interrail yapmak 3 yıl oyun oynamaktan daha iyidir. Önce Pfizer Biontech aşısı olun. Avrupa Birliği 2025 yılına kadar onaylı aşı olmayanları Shengen bölgesine almayacak.

Geri
Yukarı