Laptop AMD ekran kartı sürücüsü yüklenince mavi ekran

Xenomorphic

Hectopat
Herkese hayırlı forumlar.
HP Pavilion G6-1307ET dizüstü bilgisayarım var. HP'nin kendi sitesinde bulunan ekran kartı sürücüsünü yüklediğimde birçok mavi ekran hataları almaya başlıyorum. Driver programları ile yüklediğim zaman herhangi bir problem olmuyor. Ama bu sefer değiştirilebilir grafik ayarları çıkmıyor. Bilgisayar sadece Intel işlemcisini görüyor. AMD'nin kendi sitesindeki Catalyst'de yükledim (eskiden onu yüklediğimde bir problem olmuyordu) mavi ekran hataları alıyorum. Catalyst unifl 16.2.1_v1.0 versiyonunu da yükledim aynı şekilde mavi ekran hataları ile karşılaşıyorum.

Donanım kimliği:
PCI\VEN_1002&DEV_6760&SUBSYS_166C103C&REV_00
PCI\VEN_1002&DEV_6760&SUBSYS_166C103C
PCI\VEN_1002&DEV_6760&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_6760&CC_0300

Mavi ekran hataları:
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
FLTMGR.SYS
ATİKMPAG.SYS

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'nin tam özellikleri nedir? AMD ekran kartı HD 7450M mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    27,3 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 29
Tamamdır hocam. Mevcut olan sürücüyü DDU ile kaldırın. DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın. Maalesef güncel sürücü desteği yok. Crimson sürücüyü de kurabilirsiniz.

Minidump dosyalarını paylaşın.

Tamamdır hocam. Mevcut olan sürücüyü DDU ile kaldırın. DDU işlemini güvenli Mod'da yapın. Maalesef güncel sürücü desteği yok. Crimson sürücüyü de kurabilirsiniz.

Denilenleri aynen yaptım ama degistirilebilir grafik ayarları çıkmıyor.
Minidump dosyalarını paylaşın.

Son düzenleme:
Denilenleri aynen yaptım ama degistirilebilir grafik ayarları çıkmıyor.
Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik Ayarları deyin. Buradan isteğiniz oyunu veya programı seçip yüksek performans GPU olarak ayarlayıp deneyin.

Aygıt Yöneticisi`nde gözüküyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı