Laptop arka kapağı kapanmıyor

deleteren

Hectopat
Merhaba, laptopumun arka kapagini açtım ve simdi kapatmaya calisiyorum fakat kablolari yerinden cikiyor. Alttaki videoda gosterdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bantın amacı zaten flexin tutması flex o sekilde bile tutuyorsa banta bile gerek yok aslında.
Hocam normalde o flexi taktığımız yerde siyah kapakçık olur. Flex i takarız sonra kapakçığı kaparız onu ordan çıkaramazsınız. Ama şahsen elimden 5-6 bilgisayar geçti bu flexlerden çok başka birşeyde yorulmadım. Takıyorum çıkıyor takıyorum çıkıyor. kapakçığı kapatana kadar ter içinde kalıyorum. Bu arkadaşın bilgisayarda kapakçık yok

Çok dikkatli bir şekilde takın oraya sonra kapağı kapatın.

düşürmüş olabilirsiniz belki.
Hocam kendi odamdayim ve ilk defa Kapagi kendim actim Eger bir sey kacsa, ciksa, kirilsa gorebilirdim. Muhtemelen verdigim tamirci boyle birakti ve son kez sormak istiyorum kisa devre olmaz ihtimali nedir?

Hocam normalde o flexi taktığımız yerde siyah kapakçık olur. Flex i takarız sonra kapakçığı kaparız onu ordan çıkaramazsınız. Ama şahsen elimden 5-6 bilgisayar geçti bu flexlerden çok başka birşeyde yorulmadım. Takıyorum çıkıyor takıyorum çıkıyor. kapakçığı kapatana kadar ter içinde kalıyorum. Bu arkadaşın bilgisayarda kapakçık yok
Hocam o siyah sey cikardigimda yoktu. Kesinlikle bir sey yoktu ve kirilan bir sey olmadi adim Kadar eminim.

O flexin orda sabit kalma durumu imkansız gibi.

Kısa devre konusunda kesin birşey diyemiyorum malesef.. Ben böyle bir durumla karşılaşsam ya flex için kapakçık ararım ya da elektrik bandı kullanırım

Biliyorum hocam oraya daha yeni kapakçık zor o yüzden siyah bantla şansını deneyip işini sağlam yapması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı