Laptop Arkasında ürün anahtarı yazar mı?

Teşekkür ederim yapacağım bir sıkıntı olursa buradan yazarım.

Aklıma takılan bir şey var CMD'deki ürün anahtarının korsan Windows'un anahtarı olmadığından eminiz değil mi?
Şu an yükleyiciyi açtım bir sıkıntı olursa söylerim.

Şu an yükleyiciyi açtım bir sıkıntı olursa söylerim

Ürün anahtarım Windows 10 Home formatta Pro yüklenmiş demiştiniz ayrıca laptopun altında yazıyorsa o kesin orijinaldir benim dediğimi slmgr /dli CMD'ye girin orada Key'den kesit gösteriyor laptopun altındakiyle aynı mı kontrol et istersen

Ürün anahtarım Windows 10 Home formatta Pro yüklenmiş demiştiniz ayrıca laptopun altında yazıyorsa o kesin orijinaldir benim dediğimi slmgr /dli CMD'ye girin orada Key'den kesit gösteriyor laptopun altındakiyle aynı mı kontrol et istersen
Kurarken hangi seçeneği şeçmeliydim? Bu bilgisayar için yükle dedim. Bir sıkıntı olmaz değil mi?
Şu an bu ekrandayım.

Dosya Ekleri

• 1618915964826435676549456173654.jpg
    1618915964826435676549456173654.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 26
Kurarken hangi seçeneği şeçmeliydim? Bu bilgisayar için yükle dedim. Bir sıkıntı olmaz değil mi?
Şu an bu ekrandayım.
Flasha atsaydın daha iyi olurdu aslında şuan atabilirsin rufus programı ile o bilgileri flash'a yazdırsan daha iyi olur hardiski sıfırlayacağız çünkü
buradan öğrenebilirsin bigisayara indirmeseydin daha iyi olurdu

Flasha atsaydın daha iyi olurdu aslında şuan atabilirsin rufus programı ile o bilgileri flash'a yazdırsan daha iyi olur hardiski sıfırlayacağız çünkü
buradan öğrenebilirsin bigisayara indirmeseydin daha iyi olurdu
Tamam o zaman işlemleri geri alıyorum

Tamam o zaman boot menüsünden sonrası kolay bir tek diski biçimlendirmek kalıyor
Onu da yaparken sorarım yine de foto atarak.
Tamam o zaman boot menüsünden sonrası kolay bir tek diski biçimlendirmek kalıyor
Yeniden başlatıp boot menüsünden flasn belleği şeçince biraz bekledi ve bu ekran geldi. Bilgisayarı güncelledikten sonra da oluyordu kapatıp açınca düzeliyordu.Ekran kartı yanmadığına eminim yani.
Lütfen cevap verin bilgisayarı normal açılıyor ama flash bellekten başlayınca böyle oluyor.

Dosya Ekleri

• 20210420_163541.jpg
    20210420_163541.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı