Laptop bataryası nereden alınır?

Racnes

Decapat
Daha fazla  
Bir laptop aldım. Pil yüzdesi %70 idi 36000 MAh'tan bir anda 8000 maha düştü. Daha anca 1 ay olmuştur. Şimdi 22000 mAh gösteriyor bu pilde bir problem var ama çözemedim kendi kendime düşünüyorum bataryanın anakarttaki sokettini sökerken kabloya zarar verdimde ondan dolayı mı böyle yapıyor. Her neyse bir batarya temin etmek istiyorum ama güvenemiyorum çoğunda da AC14b8k yazıyor başlıkta ama görselde AC14B18J oluyor. Bu durumda açıkçası ben korkutuyor. Hemen servis demeyin servis bana ellerinde bulunmadığını ve yurt dışından getirmemiz gerekiyor dedi. 2600 TL fiyat biçincede e hayliyle benden alma girişiminde bulunmadım. Bana alternatif bir yol bulabilir misiniz?

Ürün kodunu aratıp amazondan falan spariş edebilirsiniz. Gerek yok şova yurt dışından uğraşmaya. Veyahut yan sanay (Hiç tavsiye etmem)

Ürün kodunu aratıp amazondan falan spariş edebilirsiniz. Gerek yok şova yurt dışından uğraşmaya. Veyahut yan sanay (Hiç tavsiye etmem)
İlk baktığım yer amazondu ancak yok
Cihazda sanırım lityum polimer bataryalar var internetten sipariş edip bir batarya uzmanına montaj da yaptırılabilir.

Tabii bu da var

Bakın bu da ac14b18j pil eğer uygunsa gider orijinalini alirim

Yeni konular

Geri
Yukarı