Laptop Bip Sesleri

Yüklüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

+

Konuyu kapatabilirsiniz. Yeni konu açtım.

Bir laptobun ömrü 2 yıldır. Yani 2 yıldan sonra arızaları ufak tefek vermeye başlar. Şimdi herkes diyecek benim 5 senelik ya da 8 senlik laptobun var diyecek. Ona bakarsanız benim 4 senelik laptobu kullanıyorum. Şarjda kullanıyorum. Kenarları kırılmaya başladı vs. Masaüstü bilgisayarlar da 5 - 10 değişiyor ömürleri...

Öncelikle herkeze iyi günler (şu saatten sonra ne kadar iyi bi gün olursa artık :) ) bende hp pavilion g6 laptop'a sahibim . Dün bilgisayarı çatır çutur kullanıyordum (26 sından bahsediyorum) herzamanki gibi gece kapatıp uyudum hiçbir şekilde dokunmadım ekranını kapattım sadece sabah kalktığımda ekranda boot service bişey bişey yazıyodu harddisk testi yaptırdım ve şöyle bi sonuç çıktı bu arada 2 şekil test vardı 2 sinin de sonucu aynıydı. Sonuçlar "1. test Smart Check : Not Installed - Short DST : Not Installed 2. test Smart Check : Not Installed - Long DST : Not Installed" sonuçlarını aldım açma tuşuna basınca bip bip ötüyor benim pcde iyi forumlar..

Dosya Ekleri

• 12620417_909715399123812_1678059287_o.jpg
    12620417_909715399123812_1678059287_o.jpg
    473,5 KB · Görüntüleme: 194
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı